Warta chwali się klasą piłkarską w SP 21. Dobre rezultaty nie tylko na boisku

13:47

6 grudnia 2017

Filip Górecki

Dziennikarz sportowy

Klub Piłkarski Warta Gorzów zorganizował konferencję podsumowującą dotychczasową działalność klasy piłkarskiej w Szkole Podstawowej nr 21. Została ona utworzona przed tym rokiem szkolnym i jak mówi Paweł Wójcik, koordynator szkolenia w klubie, jest się czym chwalić:

Warta przy pomocy swoich sponsorów wyremontowała jedną ze szkolnych szatni, z której korzystają młodzi adepci futbolu. Pomieszcznenie zostało wytapetowanie m.in. zdjęciem reprezentacji Polski:

Jak podkreśla wicedyrektor SP nr 21, Dorota Sidorowicz, klasa osiąga też wysokie wyniki w nauce:

– Warto było podjąc decyzję o otwarciu tej klasy – dodaje dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta, Renata Pliżga:

W ramach klasy piłkarskiej w SP nr 20 uczniowie mają zwiększoną liczbę godzin wychowania fizycznego. Obecnie w ramach tych lekcji odbywają oni zajęcia na boisku przy I Liceum Ogólnokształcącym, natomiast od marca do końca października na boisku przy ulicy Krasińskiego.

2 myśli na temat “Warta chwali się klasą piłkarską w SP 21. Dobre rezultaty nie tylko na boisku”

  1. Super sprawa w takim kierunku powinno iść miasto a nie w żóltasow jeżdżących 15min w kółko ciekawe jaka klasę zoltasy by otworzyli vaculik z kasprzakiem w 1 ławce za 3mil a klasa to stadion jednofuncyjny i na nim banda radnych na krzywika wraz z pokemonem z cygarem który położył intr-bud

Dodaj komentarz