Więcej zgonów niż urodzin, ogromna liczba rozwodów i dzieci ze związków pozamałżeńskich…USC podsumował rok

09:49

12 stycznia 2017

Iwona Krawczyk

1603 akty urodzenia sporządził w minionym roku Urząd Stanu Cywilnego w Gorzowie. Na świat przyszło więcej chłopców niż dziewczynek. Bardzo wiele dzieci rodzi się w związkach pozamałżeńskich – mówiła dziś w naszym studiu Mirosława Winnicka, kierownik USC. Dodała, że mamy też wiele rozwodów. Ich liczba w stosunku do ceremonii zawarcia małżeństwa w USC przekroczyła 50 procent. Aż 50 par ustaliło termin ślubu i wniosło stosowne opłaty, a nie stawiły się na ceremonii. Instytucja małżeństwa traci na wartości- mówi Mirosława Winnicka.

Widocznym trendem jest ten, że gorzowianki rodzą poza Gorzowem. Wybierają szpitale m.in. w Skwierzynie, Drezdenku, Międzychodzie, Barlinku, a nawet Kostrzynie. W ten sposób 1/3 porodów odbywa się poza gorzowskim szpitalem:

Liczba urodzeń rejestrowanych w USC w Gorzowie spada, a rośnie liczba zgonów.

7 myśli na temat “Więcej zgonów niż urodzin, ogromna liczba rozwodów i dzieci ze związków pozamałżeńskich…USC podsumował rok”

 1. zgłoszenie urodzenia noworodka
  —- a jak się zgłosi nie noworodek – to co wtedy ?? bo nie rozumiem

 2. Wiem z czego to wynika.
  1. W czerwonym szpitalu na wstępie proponują cesarkę. W szpitalach w okolicach rodzi sie normalnie.

  2. Zdrady są przyczyną wielkich mochów gdzie wszystkie mężatki są notorycznie podrywane i obłapiane przez robotników głównie mechaników. Flirtują ze współprwcownikami a spędzają tam 3/4 zycia wiecej jak w domu bo w soboty wszystkie trzeba pracowac bo jest przyzwolenie wladz miasta do ich zabierania przez pracodawcow.

  3. Niski status materialny i problemy mieszkaniowe.

 3. połowa kadencji tej, jednak nowej władzy, a na tym polu taka sama bryndza jak przez minione lata.
  Mieszkanie +, Rodzina 500+ – to programy zewnętrzne, a co z własnej inicjatywy.

 4. Rozbito rodziny w imię lewackich teorii. Uśmiechniesz się do niej – molestowanie, powiesz, że jest piękną kobietą – seksizm . przytulisz – gwałt. Każesz dziecku wyrzucić śmieci- policja, sąd , opieka społeczna. Zostaje tylko metoda z Seksmisji.

 5. Alez fascynujace badania prowadzi pani Winnicka. Zapewne sa one bardzo potrzebne. Ale i tak zamiast jej wynagrozenia wolalbym kilka zalatanych dziur i rownych chodnikow w miescie.

Dodaj komentarz