Związek Celowy Gmin MG – 6 ma nową szefową – Katarzynę Szczepańską

15:12

2 listopada 2017

Anna Przybylak

Dziennikarka Radia Gorzów

Zarząd Związku Celowego Gmin MG-6 powołał na stanowisko dyrektora związku Katarzynę Szczepańską. Przypomnijmy, we wrześniu zarząd wypowiedział umowę o pracę dotychczasowemu dyrektorowi Andrzejowi Gawłowskiemu. Zmiana była konsekwencją załamania współpracy na linii dyrektor – zarząd. Jak czytamy w nadesłanym do nas z magistratu komunikacie, niestety nie wszystkie powierzone zadania były realizowane systematycznie, czego konsekwencją stało się nie przeprowadzenie na czas procedury przetargowej oraz opóźnienie w rozpoczęciu kampanii informacyjnej dotyczącej nowych zasad segregacji odpadów. Nowa dyrektor za główny cel postawiła współpracę z lokalnymi samorządami oraz sprawne wdrożenie nowego systemu gospodarowania odpadami.

Katarzyna Szczepańska od kilkunastu lat jest aktywnym samorządowcem. Pracowała m.in. w Lubniewicach, Rogach, Deszcznie i Sulęcinie. Ostatnio na stanowisku zastępcy burmistrza Lubniewic.

15 myśli na temat “Związek Celowy Gmin MG – 6 ma nową szefową – Katarzynę Szczepańską”

 1. Zmiana po to, żeby wprowadzić podwyżki wody i ścieków – kolejny człowiek wójta na czele spółki samorządowej. Trzeba tworzyć kolejne, bo lista zasłużonych długa 😉

 2. OMG ~ podwyżka wody to akurat inna bajka , ona i tak wejdzie nawet jak rada się nie zgodzi . Ale nowa dyrektor wg klucza dotychczasowego….

 3. @ lekarz – „w Rogach jaki jest urząd samorządowy ?”

  Lekarz, ty się lecz.

  Nikt nigdzie nie napisał, że w Rogach jest urząd samorządowy.

 4. Chciałbym się spotkać z tą Panią w sprawach celowych:) Miejmy nadzieję, że poniżej zdjęcia też jest OK.

 5. Jezzu! Jaki ładny ten związek celowy……….a czy mogę więcej płacić?

 6. Wszystkie dobre stanowiska prezydent obsadził swoimi ludźmi ,przecież wszyscy to wiedzą i widzą .Każdy kto jest nie wygodny musi odejść nie ma na to siły.Tylko szkoda ,że Rada Miasta wszystkie decyzje przyklaskuje, i efekty też widać ……..

 7. @niceluju – cytuję ze zrozumieniem: „Katarzyna Szczepańska od kilkunastu lat jest aktywnym samorządowcem. Pracowała m.in. w Lubniewicach, Rogach, Deszcznie i Sulęcinie.” – więc jak niceluju jest napisane, czy nie jest niceluju?

 8. niceluju, proponuję terapię odtruwającą, zażyj antypis, który ciągle ci przepisuję, a wrócisz do żywych niceluju.

 9. A na takie stanowiska nie musi być konkursu? Wiem, że jak jest kandydat, to i konkurs z góry rozstrzygnięty, ale pytam, bo MG-6 już interesuje się Urząd Zamówień Publicznych przecież :)

 10. „…W tym samym dniu pojawiła się inna plotka, mówiąca o tym, że jednym z wiceprezydentów Gorzowa ma być Katarzyna Szczepańska, wiceburmistrz Lubniewic, a wcześniej prawa ręka Wójcickiego w gminie Deszczno. Szczepańska organizowała wszystkie imprezy, np. KAC, Święto Pieczonego Kurczaka…”

 11. Konkursów nie ma bo i po co jeśli ta pani zajmowala się gminnymi imprezami to z tematem w MG 6 da radę jest wykwalifikowanym pracownikiem pod kierownictwem p.Wójcickiego powodzenia

Dodaj komentarz