Dwucyfrówka Stilonu bez udziału trenera! A w tle problemy z kasą!

22:02

17 maja 2017

Filip Górecki

Dziennikarz sportowy

W 28. kolejce IV ligi Stilon Gorzów rozgromił na wyjeździe Meprozet Stare Kurowo 10:0. Najwięcej, 4 gole dla gorzowskiej drużyny zdobył Paweł Posmyk, dwa razy trafił Daniel Mrozek a po jednym trafieniu zanotowali Piotr Rymar, Kamil Zieliński, Damian Szałas i Rafał Świtaj

W tym spotkaniu Stilonu nie poprowadził trener Adam Gołubowski. Szkoleniowiec nie wyszedł też na wczorajszy przedmeczowy trening. Jak powiedział, zarząd klubu nie wywiązał się ze swoich zobowiązań i nie jest to pierwsza taka sytuacja:

Postawy trenera nie rozumie prezes Stilonu, Mariusz Stanisławski:

41 myśli na temat “Dwucyfrówka Stilonu bez udziału trenera! A w tle problemy z kasą!”

 1. To już po Stilonie…zarząd frajerów. Ktoś już przed objęciem sterów przez nowy zarząd wróżył rychły upadek klubu i…wywróżył. Dziękujemy Panowie z nowego zarządu. Gdzie wasz honor i obietnice?

 2. Zabrakło Pawłowi Posmykowi jaj aby powiedzieć co myśli o tym zespół. Szkoda 🙁

 3. Golubowski Ty frajerze! Jak można zostawić drużynę, przestać trenować i nie być z zawodnikami na murawie?! Do du.py z.takim trenerem! Wypad śledziu!

 4. Panie prezesie nie czaruj …same kłamstwa, klub nie ma kasy a miało być tak dobrze…Co teraz zwolnicie trenera , bo się wam nie daje dymać ani czarować na piękne oczy?

 5. Kolo, a tak naprawde Jacek Ziemecki. I wszystko jasne. Żenada

 6. Drogi Adamie to pewnie wina Ziemeckiego że nie płacić trenerem, zawodnikom, i innym pracownikom klubu. Marketing nie działa, st

 7. Te Adaś Jasnowidz…Ziemeckiego to prosić będziesz by wrócił…bo do prowadzenia klubu zabrali się karierowicze amatorzy a miało być bez Ziemeckiego : TAAAK PIĘKNIE. A te postrzępione banery na plocie to dopełnienie obrazu upadającego klubu, co nowy zarząd nie chciał sobie pobrudzić rąk by je zmienić? Nie minelo kilka miesięcy i co…wielkie gó….o. Jeszcze usłyszycie na trybunach wiązanki

 8. Panie Stanisławski. W licznych rozmowach i wywiadach roztaczał Pan cudowne wizje rozwoju klubu. Problemy finansowe tłumaczył Pan jako przejściowe i do uregulowania. Wizja Stilonu w trzeciej lidze i przymiarki na druga ligę. A tu dowiadujemy się , że klub nie płaci zawodnikom i trenerowi. Mecz pucharowy z Falubazem bez kibiców gości to nie pokrętne tłumaczenia o braku bezpieczeństwa, ale BRAK kasy. A jak to MOŻLIWE skoro OBIECYWAŁ Pan , że już wychodzicie na prostą? Teraz problem z trenerem , Stilon trafił na dobrego trenera i pewnie go zwolnicie, bo już konflikt rozkwita i skończy się dymisją trenera to najprościej. Co teraz Pan wymyśli? Czym zaczaruje wszystkich dookoła? Jakich wykrętów Pan użyje? Weźcie się w końcu do roboty , bo zapiszecie się jako zarząd , który doprowadził kolejny raz Stilon do upadku. Mimo wszystko , życzę powodzenia , bo liczy się tylko Stilon !!!!

 9. Stilon zdobędzie awansem III ligę, to pewne, ale co co dalej Panie Prezesie? Będziemy zbierać puszki aluminiowe lub nakrętki, by się tam utrzymał? Czy zarząd ma plan uzdrowienia tej patologicznej sytuacji czy już możemy na piłce seniorskiej postawić krzyżyk?

 10. Brak kasy bo województwo nie daje. Tadeo tam siedzi wsejmiku. Warcie da stilonowi nie da

 11. Nieoficjalnie: T.Jeż poprowadzi Stilon od poniedzialku ale A.G ma w szachu zarzad dzieki umowie. W IV lidze bedziemy oplacac 2 trenerow jak w ekstraklasie? Przy takich zobowiazaniach wzgledem trenerow I zawodnikow? BRAVO

 12. a ten cały PAOLO to na uj wchodził do zarządu?żenada
  tylko STILON!

 13. Oh jacy tu wszyscy mądrzy…i na pewno poprowadzili by klub sto razy lepiej. Chciałabym to zobaczyć. Może po odejściu Ziemeckiego nie jest jeszcze ekstraklasa, bo nie da sie tego zrobić w rok, ale chlopaki sobie radzą a dlugi po JZ splacaja. Gdyby nie one klubowi byloby latwiej. A co eo trenera zauważy kto w końcu że burak szczeciński nie ma w sercu Stilonu a biznes? A juz się dogadał z nowym klubem i s.r.a. na stilon. O to tu chodzi

 14. rozwiązać to pośmiewisko, bo tylko wstyd Gorzowowi przynosi.

 15. Wściekły….Po odejściu Ziemeckiego już miało być tak pięknie, zarząd zapowiadał , że już są na prostej i zero problemów finansowych druga liga , nowy stadion a jest gnój z którego nowy zarząd się nie wygrzebie cały czas okłamywali wszystkich dookoła. A jaki trener ma w sercu klub do którego przychodzi …buhhahhaaa,, co ma trenować za darmo, naiwniaku? Trenerzy to najemnicy i przestań pajacować ,a to że Gołubowski już ma zaklepane z innym klubem to cię dziwi? A co miał się użerać z amatorami, nieudacznikami z zarządu ? Czy nowy zarząd ma w sercu Stilon? Właśnie to widać. Chcą pogrzebać ekipę seniorską i utrzymywać się z piłki młodzieżowej na którą jest kasa rodziców i dotacje miasta.

 16. Do zarządu weszli nowi członkowie mający swój biznes i Prezes sądził , że dadzą kasę na klub buhhahhhaaaa. Pytam się: w jakim celu zarząd powiększył się o nowych członków? Ci co weszli mają wątpliwą reputację w Gorzowie do tego stopnia , że starzy sponsorzy widząc to zaczęli uciekać z finansowania klubu tak to było? Atakując Ziemeckiego i pozbywając się go z zarządu sadziliście , że od teraz to już tylko będziecie spijać miody? Klub jest winny Ziemeckimu kilkadziesiąt tysięcy. Dlaczego? Bo widząc klub w potrzebie nie wahał się dawać własną kasę. Teraz niech ci nowi sypną kasą by ratować klub od upadku. Czekam na to…ponoć mają Stilon w sercu.

 17. do Wściekłego: nowy zarząd długi po Ziemeckim spłacą? Czym spłacą jak już zalegają zawodnikom i trenerowi oraz pracownikom? Kto im da kasę? Na co liczą? Po odejściu Gołubowskiego odejdą z nim najlepsi zawodnicy i kto na ich miejscu będzie chciał grać za darmo? A przed Stilonem III liga i wydatki podwójne!!!!! .OBUDŹ SIĘ, nowy zarząd już jest w czarnej du…e. a dopiero zarządza kilka miesięcy.

 18. Rada Miasta Gorzowa wydała miliony zł na bankruta żużlowego Stal a nawet prezydent w imieniu miasta wziął pożyczkę aby ratować żużel to teraz jest okazja aby Rada Miasta pomogła Stilonowi jeżeli jest w trudnej sytuacji !!! I Radio Gorzów powinno o tym wspomnieć a nie tylko oznajmiać że Stilon ma kłopoty finansowe !!!

 19. do WSCIEKŁY: co to znaczy że po Ziemeckim Klub spłaca długi? Czy on wydawał pieniądze Klubu na własne rozrywki? Czy może starał się płacić na bieżąco wierzycielom?

 20. Ludzie ! Czym wy się podniecacie? Jakąś 4 ligą? Chcą grać niech sobie grają,nie to nie. Ich ligowi przeciwnicy to młodzież po szkole bawiąca się piłką dla zdrowia,a wy tu wyjeżdżacie z milionami ?

 21. DerTeX..bo oprócz ciebie, ktoś ma jeszcze ambicje, by w 125 tys. mieście był klub piłkarski , który kopał niegdyś w pierwszej lidze.

 22. Wiesz Martyna, co do ambicji to ok.Niech działają pozyskują sponsorów.Kiedyś na zdjęciu,tu na RG widziałem zdjęcie 5-6 facetów i wyglądali lepiej i liczniej niż zarząd Lecha Poznań to taki śmiech mnie ogarnął……….

 23. Tak płacił na bieżąco że hale dla młodzieży nie uregulowane , transport nie popłacony itd a dla kumatych to dopiero nowy zarząd na wiosnę zapłacił za wpisowe do LOZPN z udział w rozgrywkach 4 ligi bo tak właśnie regularnie płacił Ziemecki. Wszystko to zaplanowana i prowadzona od dawna akcja która ma na celu usunięcie zarządu dlatego próbują go na wszelkie sposoby kompromitować . Wszystko zaczęło się po usunięciu Ziemeckiego a całą grę rozgrywa Ziemecki ,Gołubowski i jego przyjaciel N.- brat Materli (notabene) tylko po to aby przejąć klub . Przy pomocy życzliwych zmanipulowali część kibiców zresztą robią to notorycznie , wielokrotnie spotykając się potajemnie . Czy tak zachowuje się trener który jest lojalny wobec swojego pracodawcy? odpowiedzcie Sobie sami.Gra jest prowadzona teraz w taki sposób bo wszystko miało być rozegrane inaczej ale na przeszkodzie stanęło usunięcie Ziemeckiego co utrudniło pierwotny plan.Na końiec do tych wszystkich którzy lepiej wiedzą i mają same złote rady pewnie trudno jest rządzić jak kasy jest nie za wiele a z każdej strony spływają zaległości . Ja mogę to sobie wyobrażić że nie jest to ani miłe ani proste dla osób z mniejszą wyobrażnią powiem tak miejcie budżet domowy i co kilka dni dostajecie wezwania do zapłaty od komornika , z sądu itp. a do tego jeszcze macie rodzinę ( w ich przypadku drużynę i kilkanaście młodzieżowych ) i musicie normalnie funkcjonować.Jak ktoś ma odrobinę wyobrażni to ZROZUMIE.Więc zanim napiszesz coś to postaw się w czyjeś sytuacji . Pozdro dla kumatych .Dougishka.

 24. Gamoniu wyżej. W Lechu Poznań zarząd pieniądze bierze a tutaj jest grupa fanatyków ,która robi to społecznie w wolnym czasie i jescze do tego dokłada. Zabiera to mnóstwo czasy a obowiązków jest masa to chyba łatwiej jest jak jest więcej osób i podzelić się pracą. Myśleć trzeba zanim się coś napisze.

 25. Fanatyków czy oszołomów z marzeniami? Gamoniu! Przypominam ci gamoniu,że Lech Poznań nie gra w 4 lidze podwórkowej a „Wiara Lecha” ma swoich radnych w Poznaniu.Kumasz gamoniu linkę?

 26. Tlen…ty za to kumaty jesteś i widzisz spisek na zamach i przejęcie klubu przez Ziemeckiego, Gołubowskiego i część kibiców w tajemny sposób ha ha ha ha , jak piszesz komentarze to przynajmniej nie pij. A jak twoim zadaniem ma się zachować trener i piłkarze, którym zarząd nie płaci za wykonaną pracę? Ty też pracowałbyś za darmo w imię lojalności? To czemu za darmo nie wymienisz podartych banerów na płocie lub rozwalających się reklam na boisku? Problem w tym że zarząd KŁAMAŁ mówiąc , że już wychodzą na prostą a tu taki pasztet . Kłamstwo zawsze ma krótkie nogi.

 27. Po co to bicie piany? Piłka nożna w wydaniu podwórkowym interesuje w Gorzowie może kilkaset osób. Zlikwidować klub, pseudostadion sprzedać pod jakiś market i dać sobie spokój.

 28. ronaldo a teraz się rozpędź i je…j łbem w ścianę może ci się odmieni

 29. „Młodzież po szkole bawiąca się piłką dla zdrowia” czyli ” nie znam się to się wypowiem”

 30. Tlen…zarządu nikt nie musi kompromitować, bo sam się skompromitował. Co dalej? Stilon rezygnuje z rozgrywek w III lidze? Nie? To skąd ma wziąć kasę na III ligę dwa razy droższą? Zrezygnuje z seniorskiej piłki? To jest to wyjście z tej sytuacji? Własne winy przypisujecie Ziemeckiemu? A co nowy zarząd zrobił przez rok działalności? Jak jest tak dobrze według ciebie, to dlaczego jest tak źle? JAKI ZARZĄD MA PLAN NAPRAWY SYTUACJI W KLUBIE? No, czekam mądraliński i kumaty na twój plan kryzysowy?

 31. Bardzo przykro to wszystko się czyta. Roztrząsanie tego wszystkiego publicznie chwały Stilonowi nie przynosi. Niestety muszę się zgodzić, że obecny zarząd się kompromituje w wielu sprawach. W sobotę świętujemy awans, bo trzeba tylko 2 punkty. Na pewno zarząd przygotuje fetę z okazji awansu i zmyje ten niepochlebne opinie. Tylko szkoda bo już czwartek a nie ma żadnych informacji. Do soboty można zrobić fetę na bluwarze albo na Placu Katedralnym.

 32. Zarząd jest od zarządzania.Kibic od kibicowania.Dla wszystkich szydzących z klubu to mam pytanie? Gdzie jesteście??? Klub jest o krok od awansu, a na forum jest więcej kibicow niż w sektorze.Ogarnijcie sie i przyjdźcie lepiej na mecz.Skoro macie za dużo energii czy zona was cisnie to zróbcie sobie dobrze na sektorze

 33. Wyjątkowo słuszna uwaga Musti.Tam z kulawą nogą wstydzi się zaglądać.Chodzić na Stilon jest synonimem wiochy w Gorzowie.Boli? Ale prawda.

 34. TLEN teoria spiskowa w upadającym klubie czwartoligowym… Serio?
  SERWUS (pozdro dla kumatych)

 35. Musti – Na III ligę potrzeba dwa razy więcej kasy niż w IV …dorzucisz coś od siebie ? Ty się nie martw o awans , bo ten jest pewny, ale o utrzymanie w III lidze. Reprezentujesz ruski huuuura optymizm …naiwniak patrzący na świat przez różowe okulary.

 36. Panowie, przecież Stilon nie dostanie licencji na grę w III lidze. Informacja już poszła w Polskę. PZPN nie „szczypie” się w E-klasie z dłużnikami a co dopiero na 4 poziomie. Grać w III lidze aby przetrwać i przeżywać to samo co za Komisarka? Byłem i pamiętam mecz z KSZO Ostrowiec a później klub się rozpadł…teraz mi się wszystko przypomina. Stanisławskiemu jednak trochę do Komisarka brakuje…pod różnymi względami. Przede wszystkim pod względem finansowym i biznesowym a to w dzisiejszej piłce PODSTAWA wyniku sportowego! Niestety…

 37. @S04 No nie. W III lidze sezon zaczął choćby zadłużony po uszy Górnik Wałbrzych – zobowiązania były ponad półmilionowe, nie wiem jak na tę chwilę to wygląda. Praktycznie wystarczy być na czysto z ZUS i US albo przynajmniej mieć ugody.

 38. Filipie i zacząć III ligę z takim garbem? Do czego to prowadzi jak teraz są takie kłopoty a przyjdą wyjazdy nie po 30 km ale chociaż kilka razy na Śląsk po 400 km…to znowu będzie zrzutka kibiców i jazda autami…to patologia a nie piłka nożna.

 39. W Gorzowie piłka nożna (Seniorska) Nie zginie. Bo oprócz Stilonu.Też jest lokalny Klub Piłkarski Warta Gorzów Która też broni honor w Gorzowie. Która ma dużą szansę awansować do 4 ligi. A co do Stilonu to życzę temu Klubowi żeby finansowo wyszedł na prostą i A także , kontynuował żeby walczyć o wyższe cele.!!!!!:)

 40. HAŃBA dla władz Gorzowa…125 tys. miasto nie chce wspomóc Gorzowskiego klubu piłkarskiego a na żużel wydają setki tysięcy, udzielając im kredytów , które potem umarzają …HAŃBA I WSTYD !!!!

Dodaj komentarz