Grizzlies zapraszają

12:39

11 sierpnia 2017

Ryszard Rachlewicz

Dziennikarz. Tel. 95 7204 791. E-mail: r.rachlewicz@zachod.pl.

W niedzielę na stadionie przy ul. Olimpijskiej w Gorzowie Wlkp. rozegrany zostanie turniej futbolu amerykańskiego ligi drużyn ośmioosobowych. Mimo że do rywalizacji w tym turnieju przystąpią dwa zespoły z naszego województwa, to do pojedynku derbowego jednak nie dojdzie. Dlaczego? Na to pytanie odpowiada prezes gorzowskich Grizzlies Michał Chudy.

6 myśli na temat “Grizzlies zapraszają”

  1. Ta dyscyplina nie przebije pozostałe popularniejsze dyscypliny sportu. W Gorzowie. Nie potrzebna ta dyscyplina w Gorzowie. Tylko dlatego jest założony ten klub żeby pompowanie kasy miejskiej.

  2. Najlepiej marudzić i nic nowego nie wnosic do Gorzowa, ogladac zuzel i pic piwko, zadnej innej rozrywki panie „obiektywny”

  3. Futbol Amerykański jest narodowym dyscyplina w USA .w Polsce czy w Gorzowie nie przebije dyscypliny takie jak : żużel czy koszykówka kobiet a nawet Piłkę Nożną. .

  4. Pan obiektywny – brawo za wygranie cebuli roku – nic nie rób tylko narzekaj – zawsze coś nowego u nas, co już w innych miastach od dawna jest :) A Ty leć na żużel i dalej się nie rozwijaj – 4 kółka w lewo to maks co zrozumiesz w sporcie :)

  5. Ale czy to rzeczywiście chodzi o „przebicie”, chłopaki mogą grać w Futbol bez zawadzania nikomu. A tylko brawa dla nich jeśli chcą zarażać sportem innych … tym bardziej że nie grają zawodowo i nie zarabiają na tym kasy, tylko robią dla czystego fanu

  6. Fosa tak się składa że nie jestem fanem na żużla . Gorzowanin na razie Futbolisci grają jak to mówią na Marchewkę hehe. A tak będą trzepać kasę od kasy miejskiej . Bez kasy ni komu nie będzie się na grać na dłuższą metę . Uważam ta dyscyplina jest nie potrzebna .

Dodaj komentarz