Juniorzy Warty rozgromili trzecioligowy Stilon!

20:16

13 września 2017

Filip Górecki

Dziennikarz sportowy

Do sensacji doszło w spotkaniu dwóch gorzowskich drużyn w ramach III rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Drużyna juniorów Warty rozgromiła trzecioligowy zespół Stilonu 5:1. Gospodarze prowadzili do przerwy 4:0 po trzech trafieniach Łukasza Kopcia i jednym Pawła Kulesy. W drugiej połowie honorowego gola dla trzecioligowca zdobył Łukasz Maliszewski a wynik ustalił Dawid Ufir:

16 myśli na temat “Juniorzy Warty rozgromili trzecioligowy Stilon!”

 1. Dzisiejsza gra Stilonu bez komentarza.
  Natomiast brawa dla Warty, pokazali, że można skutecznie skończyć każdą kontrę, mądrze się broniąc.

 2. Jestem w szoku taki wynik padł. Z takim lokalnym Stilonem- 3 ligowiec. !.

 3. Cieszy teź źe Seniorzy Warty teź awansowali do 4 rundy PP.wygrywając w Pszczewie 3:1. !.

 4. Z Falubazem remis = żenada, teraz z dzieciakami przegrana. Bardzo dobry sposób na promocję Stilonu i piłki nożnej w Gorzowie. Dziękujemy trenerze.

 5. Odsunąć szczeciński zciąg do rezerw!! Dla nich gra w Gorzowie to tylko przystanek. Słyszałem w jednym dyskoncie jak jeden z nich sobie przez telefon gadał i jaki miał stosunek do gry w Stilonie. Żal po prostu.

 6. Trener golbowski jakoś dzisiaj nie był wygadany, jak po każdym meczu. Jednym słowem żenada. Taki taktyk ,
  A juniorzy rozklepali jego zespół jak amatorów z ,, b ” klasy. Z dużej chmury mały deszcz – i to będzie samo w 3 lidze. Nie zrobi awansu z dużą pewnością przez najbliższe lata. Żeby tylko dla stilonu nie skaczylo się spadkiem jak przed rokiem. Miał się wtedy podać do dymisji, A teraz rżnie fachowca. Zastanów się gościu co ty z sobą reprezentujesz , bo jak na razie to tylko puste słowa.

 7. Goubowski ty nawet jak solidne lansko dostaniesz to nie potrafisz szanowac nikogo. Mowisz ze sobie nie radza w CLJ a co ty kiedykolwiek prowadziles? 2 z podstawowego? Na miejscu np Maliny nie gadalbym juz z Toba . Wracaj do Szczecina i skladaj CV do fabryki paprykarzu bo tylko tam zniosa te twoje glupie gadanie. SZACUNEK DLA WARCIARZY!!!

 8. Wyniki w sporcie zależą od pompowania kasy. A TJ ładował latami w Wartę olewając Silon. I spadł zadłużony do okręgówki a w swoim czadie z legią warszawa grał

  Wójcicki przejął pałeczkę po TJ i wszedł w jego gumowce.
  I stadion lekkoatletyczny + remont Warty a Stilonowski po co.

  Idioci zarządzają w tym magistracie sportem.

 9. A hali jak nie bylo, tak nie ma.
  Stadionu jak nie bylo, tak nie ma.
  Wojcicki won!

 10. Będzie jakieś oświadczenie? Bo to jest kpina z kibiców co oni odwalili wczoraj. Wkłady do koszulek za brak zaangażowania do rezerw a jak się nie podoba to wypier***ać!!

 11. Same sfrustrowane po swoim ostatnim meczu żółtasy podszywające się pod kibiców Piłkarskich bo okazja do internetowego hejtu bo muszą tu wyładować swoją frustrację się wypowiadają .

  Bez komentarza .

 12. Juniorzy Warty podeszli do tego spotkania bardzo poważnie bo wiedzieli „o co walka i z jakim przeciwnikiem mają się zmierzyć” niestety Stilon zlekceważył to spotkanie bo to przecież „dzieci” i jak widać to zaowocowało bo jak grali mogliśmy dostrzec na boisku. Brawo Warciarze.

 13. w przyszłym tygodniu trzęsienie w Stilonie. Info pewne 100%

Dodaj komentarz