Magazyn żużlowy Radia Gorzów

14:20

13 września 2017

Daniel Rutkowski

Dziennikarz Radia Gorzów.

 

5 myśli na temat “Magazyn żużlowy Radia Gorzów”

  1. Dlaczego Pan wypowiada się w liczbie mnogiej nie potrafiliśmy, to Pan nie potrafił ustawić zespołu, o niczym nie będziemy zapominać zwłaszcza Panu, za takie błędy już Pan kiedyś wyleciał ze Staleczki.Nie panuje Pan nad przebiegiem zawodów!Postępy młodzieżowców to zasługa Pana Palucha.Którzy eksperci stawiali Staleczkę poza pierwszą czwórką?Niech pan przestanie patrzeć w internet na hejty tylko przed meczem i w czasie meczu zacznie patrzeć w program zawodów.Przyczyną porażki jest Pan ze swoją niekompetencją. Nie wciskajcie ludziom kitu,że teraz mecz z Falubazem to nasz wieli sukces!

  2. Po prostu sprzedali jak już żużel można obstawiać w zakładach bukmacherskich to robią się cyrki, żeby trzech zawodników objechało naszych i od 11 biegu zawodnicy zapomnieli raptownie jak się jeździ, co wy za bajki opowiadacie, liczy się dla was kasa nie kibice i sportowa walka to było widać że odpuściliście na koniec ten mecz, bo tu jest coś nie tak. Może kiedyś wyjdzie. Jeszcze jedno wstydzilibyście się po tym przegranym meczu zakończonym w dziwny sposób,że robicie na derby kosmiczne ceny biletów.

  3. Wypowiedź Chomskiego nie napawa optymizmem. Frajersko przegraliśmy i tak naprawdę nie wiemy dlaczego. Czyli powtórka w niedzielę bardzo prawdopodobna.

Dodaj komentarz