Magazyn żużlowy Radia Gorzów: prezes Zmora o kwestiach organizacyjnych

16:55

23 listopada 2016

Daniel Rutkowski

Dziennikarz Radia Gorzów.

10 myśli na temat “Magazyn żużlowy Radia Gorzów: prezes Zmora o kwestiach organizacyjnych”

 1. A ten znów tylko o kasie co od miasta mu się nalęży niby ,to na światło to na granit to na bandy i na co jeszcze ?

 2. szykują się do Ligi Mistrzów!!!Inwestycje są niezbędne :))) jprd…normalnie CYRK TOTALNY. Ka$$$$$a, Ka$$$$a-chcecie mieć żużel to sobie go opłacajcie z własnej kieszeni i ze składek kibiców (podobno jest ich mnóstwo) .

 3. Zaczęło się. Prywatny klub Stal Gorzów SA z przyszłorocznego budżetu miasta Gorzów Wlkp. czyli z naszych pieniędzy dostanie 560 tys. na nowy granit i oświetlenie. Z kolei dla mieszkańców osiedla Staszica konkretnie na przebudowę alejek ul Marcinkowskiego nic, czytamy że inwestycja będzie być może w 2018 roku. Ręce opadają. Kolejna ukryta dotacja dla prywatnej spółki Stal SA. Jażeli do tego dodamy kolejną dotację dla klubu około 600 tys plus to co miasto musi zapłacić za możliwość organizacji Grand Prix czyli około 2 mln to mamy ponad 3 mln dla prywatnego podmiotu. A na alejki , chodniki i dodatkowe remonty ulic brak. Jak dla mnie ” Gorzów w sam raz”

 4. Panie Prezydencie!Wydaje Pan miejskie pieniądze na prywatne firmy to ja wymagam wymiany piasku w mojej prywatnej piaskownicy- słabo się babki lepią ! W owej piaskownicy bawi się w tylu mieszkańców GW (2 dzieci) ile będzie jeździć w Stali G w przyszłych sezonie. Dodatkowo wymagam wybudowania bandy chroniącej przed wiatrem od strony północnej. Proszę też wymienić mi oświetlenie z lampy metahalogenowej, która mi się znudziła na tańszą w utrzymaniu ledową aby mogły się bawić po zmroku!

 5. Co! prywatna firma!? To oburzające! Skandal! Dalej dawać mi tu nazwiska właścicieli tej firmy! Żądam ich ujawnienia od autorów powyższych wpisów. Jeżeli sfomułowanie „prywatna firma” nie jest tylko sloganem, którym tchórze, manipulanci i nieuki wycierają sobie mordy, to zaraz padną tu nazwiska owych prywaciarzy!!! Czekam!

 6. BL-wyluzuj , bo żyłka pęknie…a zaraz weekend. Miasto wygląda jak Sarajevo świeżo po bombardowaniu, a żużlowy klub wyciąga ciągle łapę po kasę-to ludi mówiąc delikatnie denerwuje. Skoro zawsze się podkreśla jaki ten żużel jest popularny i ilu ma kibiców…to niech się utrzymuje ze składek fanów i pomocy sponsorów. Z tego co można wyczytać w KRS to miasto nie ma udziałów w klubie…więc te ciągłe dofinansowania, dotacje, krypto-dotacje…są podejrzane. Brak transparentności w tym całym układzie Miasto-Stal.

 7. Jasne, wyluzuję :-) Po prostu irytują mnie takie insynuacje. Jak ktoś się czepia, że prywatny klub, to niech poda nazwiska owych właścicieli, którzy w domyśle się pasą na miejskiej kasie. Jak ich poznam i rzeczywiście czerpią z tego choc złotówkę do prywatnej kieszeni to sam pierwszy rzucę kamień :-)

 8. A to stadion nie należy już do miasta? Sprzedali? Kiedy? Skoro stadion nie jest miejski, tylko prywatny, to nie dawać ani złotówki!

 9. ja napisał(a):
  24.11.2016 o 22:57

  Złodziejskie zapędy Zmory ciąg dalszy.
  ……………………………………………………………………………….
  Obawiam się,że „ktoś” będzie się tłumaczył z „posiadanej wiedzy „. Wszystko ma swoje granice.

Dodaj komentarz