15:56

11 listopada 2017

Filip Górecki

Dziennikarz sportowy

W 16. kolejce III ligi grupy 3 Stilon Gorzów pokonał u siebie BKS Stal Bielsko-Biała 4:1 (1:0). Bohaterem spotkania był Alan Błajewski, który zdobył trzy bramki dla gorzowskiej drużyny: pierwszą w 17 minucie a kolejne w 53 i 64. Wynik ustalił na minutę przed końcem meczu Damian Pawłowski a goście honorowego gola zdobyli przy stanie 3:0. Na pomeczowej konferencji Stilon chwalił trener bielszczan Dariusz Mrózek a z tymi komplementami zgodził się szkoleniowiec gorzowian, Adam Gołubowski:

7 myśli na temat “Pewne trzy punkty w ostatnim domowym występie w roku”

1. Szkoda, że jest koniec rundy. Stilon jest w niezłym gazie. W takiej formie pokona każdego z naszej grupy. Gratulacje dla trenera i zespołu.

2. Taki obrazek: grają hymn, chłopaki z młyna wszyscy śpiewają i jak jeden zdjęli czapki, kaptury czy inne mycki, a na trybunach większość januszy nawet nie wyciągnęła łap z kieszeni, o zdjęciu czapek nie wspominając…

3. Trener zrezygnował z Enjo? Rzadko już grywa.