Piękna bramka, ale punktów brak: Stilon przegrał w Polkowicach

20:49

12 sierpnia 2017

Filip Górecki

Dziennikarz sportowy

W 2. kolejce piłkarskiej III ligi grupy 3 Stilon Gorzów przegrał na wyjeździe z KS Polkowice 2:4. Już w pierwszych dwudziestu minutach padły trzy gole: gospodarze prowadzili 2:0 po bramkach Macieja Bancewicza z rzutu karnego i Mariusza Szuszkiewicza a kontaktowego gola, także z karnego zdobył Łukasz Maliszewski. Pod koniec pierwszej połowy arbiter podyktował trzecią jedenastkę a drugą dla gospodarzy, ponownie wykorzystaną przez Bancewicza. Na 5 minut przed końcem straty Stilonu zmniejszył przepięknym uderzeniem z około 30 metrów w „okienko” Łukasz Zakrzewski, ale gospodarze w doliczonym czasie gry przypieczętowali wygraną.

Dwugłos trenerski:

Łukasz Zakrzewski:

4 myśli na temat “Piękna bramka, ale punktów brak: Stilon przegrał w Polkowicach”

1. Noi co dalej z brzegiem musicie wygrac nie ma wyjscia nie badzcie chłopcami do bicia bo jesienia punkty trzeba zbierac jak najwiecej przyjdzie grac z zabrzem lubinem wroclawiem i bedzie gadane że to wielkie kluby granie i koncentracja od początku

2. Stilon bedzie niestety walczyc o przetrwanie .w 3 lidze. Stilonowi bedzie cieźko wyrwać punkty zespołom które juź grają kilka sezonów w lidze.

3. Nie ma co wszyscy bedą spinać sie na Stilon najdalszy wyjazd mają do Gorzowa dlatego trzeba uciekać do 2ligi wyjazdy te samy koszty o niewiele wieksze ale trzeba zbierać punkty od początku