21:11

16 lipca 2017

Filip Górecki

Dziennikarz sportowy

W rundzie wstępnej piłkarskiego Pucharu Polski Stilon Gorzów przegrał u siebie z beniaminkiem I ligi, Puszczą Niepołomice 1:3. Zespół z Małopolski już po dziewięciu minutach prowadził 2:0 po dwóch trafieniach Marcina Orłowskiego. W 70 minucie na 3:0 pięknym trafieniem w samo okienko podwyższył Robert Ziętarski a gorzowianie byli w stanie odpowiedzieć tylko honorowym trafieniem Rafała Świtaja na 10 minut przed końcowym gwizdkiem. Trener Puszczy Tomasz Tułacz powiedział, że nie lekceważył Stilonu przed tym spotkaniem:

Po meczu o aktualnej sytuacji w klubie poinformował prezes ZKS Stilonu, Mariusz Stanisławski:

15 myśli na temat “Stilon dzielnie walczył, ale pierwszoligowcowi nie zagroził”

1. hahaha. co za przeciwnicy. teraz pewnie Brony Gnojowice i Rozrzutnik Obroniki.

2. Puszcza właściwie nie pokazała nic wielkiego.Różnica była tylko w przygotowaniu kondycyjnym. Stilon dopiero zaczyna presezon, a Puszcza za tydzień gra ligę. Jest jeszcze sporo do poprawy, ale jest czas. Frekwencja była bardzo fajna jak na ostatnie standardy. Tych, którzy byli dzisiaj na meczu pierwszy raz od dawna zachęcam do przychodzenia na ligę. Gra Stilonu na pewno będzie lepsza.

3. Jeszcze do zarządu. Zacznijcie wreszcie myśleć i działać. Zróbcie cegiełki, karnety, cokolwiek, żeby zebrać kasę na już. Na pewno ci, którym zależy na piłce nożnej w Gorzowie by się dołożyli. Reklamujcie mecze na ekranach w mieście. Zachęćcie tych ludzi do przychodzenia na mecze. Czy to takie trudne?

4. Stilon FAN przydało by się samemu coś działać,same cenne uwagi to za mało.

5. Tak my ze Stachem myślały jak wspomóc tego Stilona i wymyśliły my, że na połowie boiska możem kapuste zasadzić i gęsi pasać, a siatkem z bramki Stach by na ryby obstalował. Jakby prezesy były chętne, to niech zostawią wiadomość w sklepie gminnym.

6. Mecz był niezły było sporo kibiców oraz rodzin z dziećmi !!! Puszcza pokazała że ma dobry i technicznie zaawansowany zespół natomiast Stilon zagrał na miarę swoich obecnych możliwości !!! Dziwne że poprzednie władze miasta tak zniszczyły zespół Stilonu który także występował w 1 lidze !!!

7. jkc
    Czyżbym uraził kogoś z zarządu?
    Dawno Was by w tym klubie nie było, byliby kompetentni ludzie, byłyby pomysły, ale nawet odchodząc, okłamaliście nowy zarząd co do długu.

8. Z tymi karnetami to się zgadzam .Jestem tylko kilka razy w sezonie na meczu ale karnet bym kupił by wesprzeć klub.

9. młyn nie powinien być na środku boiska, to jest błąd marketingowy że na takie coś się pozwala, bo „kibole (fanatycy) i tak stoją a koło tablicy wyników jest miejsce dla nich, i na środek tych co chcą jedynie obejrzeć meczyk, a tak to po jednej stronie widzowie i po drugiej, a w środku głośno- no nie w ten sposób, to nie te czasy

10. To prawda, miejsce dla ultrasów jest w sektorze H, tam gdzie byli zawsze, a nie na środku. Bluzgi które stamtąd lecą też na pewno odstraszają ludzi, którzy przychodzą z dziećmi, a tam byłoby mniej to słychać. Tylko niestety oni robią co chcą i wątpię, że zgodzą się wrócić na dawne miejsce.