Stilon po pierwszym, halowym treningu. W sobotę turniej, nie wiadomo co z Kaczmarczykiem

22:37

6 stycznia 2017

Filip Górecki

Dziennikarz sportowy

Piłkarze Stilonu zebrali się w hali przy ulicy Szarych Szeregów na pierwszych w tym roku wspólnych zajęciach. Część zawodników lidera IV ligi weźmie w sobotę udział w turnieju halowym w niemieckim Torgelow. Na zajęciach zabrakło kilku zawodników, w tym Krzysztofa Kaczmarczyka, którego przyszłość w klubie jest pod znakiem zapytania. Nieoficjalnie wiemy, że chodzi o kwestie finansowe. O przygotowaniach, sobotnim turnieju oraz o nieobecności Kaczmarczyka mówi trener Stilonu, Adam Gołubowski:

Więcej na ten temat we wtorkowym Magazynie Piłkarskim.

9 myśli na temat “Stilon po pierwszym, halowym treningu. W sobotę turniej, nie wiadomo co z Kaczmarczykiem”

 1. No to się zaczyna, filar obrony Kaczmarczyk odchodzi? No to zamiast się wzmacniać osłabiamy ekipę. III liga się oddala.

 2. Co się dziwić jak prezes klubu woli sponsorować żółtych jak zapłacić swoim zawodnikom, którym zalega za ostatnie 3 miesiące. To jest jakaś patologia. To tak jakby zmora sponsorów łatwo Stilon. Wyobrażacie sobie takie córki. Ale że kibice na to pozwalają to inna bajka, gdzie honor i wasze wartości.

 3. Biegają, biegają i to sporo w momencie , gdy Twój idol ?Iversen? urlopuje się do maja. Bądź spokojny. Gdybyś zrozumiał co mówi trener zrozumiałbyś zasadność hali ale widocznie to nie jest to dla Ciebie tak łatwe jak liczenie do 4.

 4. Pato patafianie@ Bartek Zmarzlik na ósmym miejscu w plebiscycie na Sportowca Roku!

 5. Zielonogórskie RG milczy o ogólnopolskim SUKCESIE BARTKA ZMARZLIKA!!!!!!! Ogarnijcie się !
  Bartek Zmarzlik jest ósmym sportowcem W POLSCE POD WZGLĘDEM POPULARNOŚCI !!!
  To nie jest Radio Gorzów.To echo zielonogórskiego grajdołka!Passss.Nie używajcie falubazkie trolle więcej nazwy Gorzów.

 6. 8 miejsce-słabo….Drużyna roku: VIVE, Reprezentacja roku: piłka nożna. W 10 naj: dwóch piłkarzy-gdzie nie zdobyli przecież medalu:) więc gdzie ten żużel?:)))

 7. Gratuluję Bartkowi chociaż ja z GW prędzej widziałbym Karolinę Naja za medal olimpijski. Poza tym jeśli twierdzicie , że żużel to sport narodowy to chyba nie za dobrze wyżej jest kolarstwo górskie. Słabo coś kibice w Polsce starali się. Tak czy owak gratulacje dla Bartka.
  *GW plebiscyt jest na najlepszego a nie na najpopularniejszego.

Dodaj komentarz