Z liderem bezbramkowy remis

15:53

28 października 2017

Filip Górecki

Dziennikarz sportowy

W 14. kolejce III ligi grupy 3 Stilon Gorzów zremisował z prowadzącą w rozgrywkach Skrą Częstochowa 0:0. W pierwszej połowie gorzowianie wyraźnie przeważali, ale zabrakło im skutecznego wykończenia pod bramką. Najbliższy szczęścia był Patryk Jakubowski, który dwukrotnie z dalszej odległości uderzał minimalnie niecelnie. W 55 minucie sytuacja Stilonu się skomplikowała po czerwonej kartce dla Krzysztofa Kaczmarczyka. W końcówce czerwień obejrzał zawodnik gości. Do końcowego gwizdka stilonowcy nie złamali jednak częstochowskiej obrony. Skra miała jedną doskonałą sytuację w 69 minucie, ale udaną interwencją popisał się krystian Paszkowski. – Remis to sprawiedliwy wynik – ocenił tuż po meczu trener Skry, Jakub Dziółka:

Niedosyt po spotkaniu odczuwał trener Stilonu Adam Gołubowski

Stilon pozostał na 7. miejscu w tabeli.

13 myśli na temat “Z liderem bezbramkowy remis”

 1. Stilon w każdym meczu jest lepszy, szkoda ze sie to nie przeklada na wyniki. Glowa do gory! Widac ze 3liga nie straszna i powinnismy byc Panami!

 2. Do Andrew T.
  Serwus.Jak podobał się tobie dzisiejszy mecz?
  Ja trochę przemoczony i zziębnięty.

 3. Dziadek Posmyk strzeliłby pewnie więcej bramek niż wszyscy obecnie napastnicy.Świadczy to o braku przyzwoitego napastnika.

 4. Kowal brawo!! we wtorek będzie info o Warcie zapewne…w tym radiu… ech..

 5. Szanowny Panie kierowniku Pawle, informuję że mój kolega Marek Staniszewski był dziś na meczu i jak tylko wróci z siatkówki w Żaganiu to wrzuci na stronę relację. Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej życzliwości. Więcej w polemikę obiecuję już nie wchodzić.

 6. @luj
  A dziękuję – bardzo się podobało chociaż pizgało strasznie, zmarzłem i leczę teraz katar ale 2 złote na oprawę dałem, mecz obejrzałem

 7. Paweł kierownik , ten to ciągle miauczy i zawsze niezadowolony

 8. Panie Filipie i Panie kolo..nie jest tak że zawsze miauczę ..Proszę tylko o troszkę równowagi ..ot co… Panie Filipie życzliwy jestem i zawsze będę dla pańskiej pracy i fachowości… ale ten kolo to kto? :)

Dodaj komentarz