Jeszcze przez jakiś czas będą spływać wakacyjne hity:)

06:00

29 maja 2017

Czuć wakacyjny, nadmorski klimat:)

06:00

22 maja 2017

Może nie dużo, ale za to jak!

06:00

15 maja 2017

Ale to fajny i różnorodny zestaw!;)

06:00

8 maja 2017

Majówkowo!!!:)

06:00

1 maja 2017

Pół na pół:)

06:00

24 kwietnia 2017

Szerokim strumieniem płyną nowe nagrania!

06:00

17 kwietnia 2017

Przedświątecznie z żurawiną!

19:37

10 kwietnia 2017

W tym tygodniu bez ojczystego języka…

06:00

3 kwietnia 2017

Nasze wokalistki…w większości:)

06:00

27 marca 2017

I od nich rozpoczynamy:

Platynowa debiutancka płyta „Zapomnij mi”, diamentowe, platynowe i złote single. W 2015 roku Sarsa zawojowała polski rynek muzyczny. Dziennikarze muzyczni uznali ją za prekursorkę nowego polskiego popu. W 2017 roku, po kilkunastomiesięcznej przerwie, Sarsa powraca z nowym singlem, w zupełnie nowej odsłonie! Artystka znana z przebojów „Zapomnij mi”, „Indiana”, czy „Naucz mnie”, zapowiada drugi solowy album nowym singlem zatytułowanym „Bronie się”.

Nad brzmieniem Sarsa pracowała w londyńskim Tileyard Studio, w którym swoje utwory nagrywali wcześniej między innymi Ella Eyre, czy Sigala. W kompozycji Sarsa zaskakuje. Łączy brzmienia nowoczesne z  oldschoolowymi oraz sięga po instrumenty z różnych muzycznych kultur. Dodając do tego charakterystyczny głos Sarsy, otrzymujemy wyjątkową całość, która nie pozwala pozostać obojętnym względem utworu.

– Najważniejsze dla mnie to poruszać ludzi. Dlatego moja twórczość jest bardzo różnorodna i dosyć zmanierowana. Lubię, jak jest dziwnie, niestandardowo i nie wprost. Tak by każdy miał swoją przestrzeń do rozumienia moich wyżyć artystycznych – tłumaczy Sarsa.

Do piosenki „Bronię się” powstał teledysk. Do współpracy przy jego realizacji, Sarsa zaprosiła reżysera Marcina Starzeckiego. Artystka lubi stosować szyfry, symbole, mówić nie wprost. Wideoklip także jest symboliczny. W połączeniu z muzyką tworzy frapującą całość. Jak bardzo frapującą? Zobaczcie teledysk, aby się przekonać.

Zaiste…frapujące!:)

Po sukcesach związanych z ostatnim singlem „Ty i ja”, który podbił polskie listy przebojów i pokrył się podwójną platyną oraz kolaboracji z międzynarodową gwiazdą latinpopu Alvaro Soler, Monika Lewczuk prezentuję nowy utwór! W piosence gościnnie wystąpił autor hitu „Pomimo burz” – Antek Smykiewicz.

„Biegnę” jest ostatnim singlem z debiutanckiej płyty Moniki #1, zamykającym pierwszy okres jej twórczości i jednocześnie zapowiadającym nowy kierunek, w którym chciałaby podążać Artystka. „Biegnę” to dla mnie szczególna piosenka. Opowiada o miejscach i sytuacjach, które od zawsze mnie inspirowały. Oddaje klimat i tętno życia dużego miasta o zmroku, kiedy wszyscy wychodzą do miejsc, w których mogą stać się częścią tego nocnego obrazu. Pisząc ten utwór myślałam o ludziach wolnych, zadowolonych z życia, bawiących się w świetle neonów w nocnych klubach, czy nad Wisłą. Myślałam o ludziach wyzwolonych, którzy czują się dobrze sami ze sobą.

…i jeszcze jedna dama..z pazurem tym razem:

Wydana bez zapowiedzi i bez singli przed premierą krążka płyta Agnieszki Chylińskiej ‚Forever Child’ uzyskała już status ‘podwójnie platynowej płyty’. Wręczenie tego wyróżnienia jest zaplanowane na 31 marca podczas koncertu w Warszawie.

Krążek ukazał się z dnia na dzień 30 września i zaskoczył wszystkich słuchaczy. W dniu premiery albumu opublikowany został również teledysk do utworu ‚Królowa Łez’, który na oficjalnym kanale YouTube Agnieszki Chylińskiej został obejrzany już prawie 40 milionów razy. Singiel ten uzyskał status diamentowego.

Swoją premierę miał drugi singiel promujący album ‘Forever Child’, wybór padł na przebojowy ‘KCACNL’.

Po tym mocnym łupnięciu pora na bujanie:

Shaggy – tego artysty nie trzeba specjalnie przestawiać. Ale dla porządku: pochodzący z Jamajki wokalista obecny jest na szczycie list przebojów od prawie dwóch dekad za sprawa takich przebojów jak „Oh Carolina”, „Boombastic”, „It Wasn’t Me”, „I Need Your Love” czy „Angel”. Artysta udostępnił właśnie najnowszy singiel „Seasons” – w duecie ze znanym z hitu „Cheerleader” OMIm.
To nie koniec dobrych wiadomości dla fanów artysty, szczególnie z Polski. Shaggy ogłosił również swój występ 23 czerwca na Life Festival Oświęcim, jaki odbędzie się w ramach jego letniej trasy koncertowej po europejskich festiwalach. Po świetnym występie dwa lata temu na Przystanku Woodstock wiadomo, że możemy spodziewać się energetycznego, pełnego hitów występu.

I już czuć wakacje!

Sheppard, wydał singiel „Keep Me Crazy” pochodzący z ich nadchodzącego w tym roku nowego albumu Zespół powstał jako duet dwóch artystów, a byli to Amy i George Sheppard. Do zespołu jako trzeci dołączył Jay Bovino, następnie młodsza siostra rodzeństwa – Emma. W 2014 grupa wydała swój pierwszy i jedyny jak do tej pory album studyjny pt. „Bombs Away”. „Keep Me Crazy” to świeży popowy hit z melodią, która już od pierwszego odsłuchu wpada w ucho. Singiel opowiada o poszukiwaniu trwałej i dzikiej miłości, która pozostawia nas wiecznie młodymi, rozentuzjazmowanymi oraz namiętnymi.

A na koniec PS

Sampha opublikował teledysk do ostatniego singla ‘(No One Knows Me) Like The Piano’
Klip został wyreżyserowany przez Jamiego-Jamesa Medinę, a razem z Samphą występuje w nim modelka i aktywistka Adwoa Aboah. Teledysk ukazuje się w dwóch różnych formatach. Oprócz tradycyjnego teledysku, widzowie mogą zanurzyć się także w wersję wirtualnej rzeczywistości, będącej owocem kreatywnej i technologicznej współpracy Samphy i serwisu YouTube.
Zarówno emocjonalnie surowy, jak i przejmująco piękny ‘(No One Knows Me) Like The Piano’, jest hołdem dla fortepianu, który znalazł się w rodzinnym domu Samphy w południowym Londynie, gdy miał trzy lata. Skomponował na nim wiele utworów, które trafiły na jego oczekiwany debiut, album ‘Process’.

Wyprodukowany przez Samphę i Rodaidha McDonalda ‘Process’ (który ukazał się 3 lutego nakładem Young Turks), jest jego zdefiniowaną deklaracją artystyczną. Jako jeden z najbardziej tajemniczych młodych artystów brytyjskich, Sampha użyczał swojego talentu, jako wokalista, producent i kompozytor na wielu wydawnictwach. Zarówno artystów brytyjskich, wśród których byli SBTRKT, FKA twigs, Lil Silva i Jessie Ware, jak i światowe gwiazdy: Drake, Beyonce, Kanye West, Frank Ocean, a ostatnio na płycie ‘A Seat At The Table’ Solange. Teraz przyszedł czas, by za sprawą płyty ‘Process’, którą promowały wcześniej single ‘Timmy’s Prayer’ i ‘Blood On Me’, opowiedział własną historię.