Jeszcze nie jesiennie:)

06:00

28 sierpnia 2017

Czyżby powoli koniec wakacji? Nie w muzyce:)

06:00

21 sierpnia 2017

Jak to w lecie – czasem słońce, czasem deszcz… a muzycznie?

06:00

14 sierpnia 2017

„Trudno, co robić”. Kolejne, bardzo wakacyjne piosenki!

06:00

7 sierpnia 2017

Kobiety górą!:)

06:00

31 lipca 2017

Na nich czekaliśmy!

11:20

24 lipca 2017

Tak raczej słonecznie:)

06:00

17 lipca 2017

Gdyby deszcz, to my słonecznie:)

06:00

10 lipca 2017

Dużo, dużo i różnorodnie!

06:00

3 lipca 2017

Wreszcie znowu są!!!!

06:00

26 czerwca 2017

Wakacje…i kolejna porcja pretendentów do zostania hitem lata:)

Znany z takich przebojów jak „Sweet Lovin’” czy „Easy Love”, brytyjski DJ i producent, Sigala wypuścił nowy singiel – „Came Here For Love”, w którym gościnnie ponownie zaśpiewała Ella Eyre! W utworze słychać tropikalne dźwięki, trąbki, basy i chwytliwy refren! Zapowiada się mega wakacyjny hit!

Czy się uda?:)

Najnowszy singiel z ostatniej płyty Olly’ego Mursa 24HRS w wersji radiowej ukazuje się z gościnnym udziałem finalistki programu X Factor Louisy Johnson, znanej z przebojów ‘So Good’ i ‘Best Behaviour’.

Gramy, bo świetnie buja:)

Legenda sceny klubowej i jedna z największych gwiazd popu. Obaj potrafią zamienić każdą piosenkę w hit! Nie inaczej jest w tym przypadku. Ujawniony właśnie singel i teledysk Davida Guetty i Justina Biebera „2U” to mocny kandydat do szturmu na szczyty list przebojów.

W Polsce parę godzin po premierze kawałek „2U” zadebiutował na pierwszym miejscu w iTunes!

David i Justin zrobili to, co umieją doskonale, czyli połączyli w piosence brzmienia urban oraz współczesną elektronikę. Po dodaniu do podkładu z miejsca rozpoznawalnego wokalu Kanadyjczyka powstał wspaniały utwór zbudowany na zaraźliwym beacie. Poważny kandydat do tytułu przeboju lata 2017 i nie tylko tego lata.
Jakby dobrego i pięknego było mało, do „2U” powstał teledysk z udziałem pięknych modelek.

Rozgrzewający….teledysk:) Teraz nasi:

W swoim nowym singlu Limboski wraca do korzeni rocka – amerykańskich hipisowskich piosenek i brzmienia lat sześćdziesiątych.

Kto śledzi charyzmatyczne głosy na rodzimej scenie, na pewno dobrze już zna ten pseudonim! Limboski od zawsze najlepiej odnajduje się właśnie w konwencji śpiewaka z gitarą – wyrasta z amerykańskich źródeł piosenki rockowej. Nowy singiel„Lato miłości” to jego własna wariacja na temat piosenek hipisowskich z lat sześćdziesiątych.
„Jestem bardzo zadowolony szczególnie z brzmienia bębnów – są trochę jak z wczesnych nagrań Phila Spectora. Poza tym mamy tu do czynienia z niejasnymi rojeniami na temat podróży w czasie i miłością sprowadzoną do pożądania i lęku. Bohater jest już bardzo blisko zaciągnięcia swojej ukochanej do wehikułu czasu, natomiast słychać też, że jest po prostu wykończony – być może polską zimą. Tak czy inaczej idzie lato, więc życzę sobie i wszystkim, żeby to było prawdziwe lato miłości!”

Naprawdę nazywa się Michał Augustyniak i twierdzi, że jest obieżyświatem. Łatkę urzędowego tułacza polskiej muzyki niezależnej zapewniły mu nieustanne podróże – przesiadywał w Egipcie, w Berlinie, w Lizbonie oraz w Indiach, gdzie podjął naukę gry na niezwykle trudnym do opanowania instrumencie, jakim jest starodawny sitar. A jednak zawsze wracał do Krakowa, co jakoś pasuje do jego niepokornej duszy barda. „Lato miłości” to pierwszy nowy utwór Limboskiego od czasu jego płyty „W trawie. I inne jeszcze młode”, która ukazała się w październiku 2016 roku.

Powrót do przeszłości:) Pani z pióropuszem jeszcze:

“Volta” to drugi singiel promujący drugi album Sarsy “Pióropusze”, który będzie można również usłyszeć w najnowszej komedii Juliusza Machulskiego o tym samym tytule. Premiera filmu już 7 lipca!

Album „Pióropusze” jako pierwsza promowała piosenka „Bronie się”. Nad jej brzmieniem Sarsa pracowała w londyńskim Tileyard Studio, w którym swoje utwory nagrywali wcześniej między innymi Ella Eyre, czy Sigalem. W kompozycji Sarsa łączy brzmienia nowoczesne z oldschoolowymi oraz sięga po instrumenty z różnych muzycznych kultur.

Tytuł nowego albumu jest metaforą emocji, osobistych przeżyć i doświadczeń artystki, które towarzyszyły jej podczas pracy nad nowymi piosenkami. „Każdy człowiek ma w sobie paletę barw, emocji, reakcji, wrażeń. W efekcie każdy utwór, jak pióro z pióropusza, ma swój kolor, swoje znaczenie, porusza inne struny wrażliwości człowieka” – tłumaczy Sarsa.