Piłkarki KKP Warty Gorzów przegrały na wyjeździe 2:5 z liderem północnej grupy II ligi Marcusem Gdynia w 13. kolejce rozgrywek. Do przerwy było 1:1 a grająca trener gorzowskiej drużyny Paulina Brzozowska uważa, że była szansa na wywiezienie z Trójmiasta przynajmniej punktu:
Z Gdyni piłkarki KKP Warty wyjechały bez punktu i z niedosytem
- Filip Górecki

fot fb KKP Warta
- Categories: Sport
Powiązane treści
Ruszyła rekrutacja do I LO dla dorosłych
Piotr Wiśniewski
27 czerwca 2026
Dziś Wartownia otwiera się na najmłodszych. Wystąpi Przemek The Best Games
Krzysztof Matusiak
27 czerwca 2026
Gorzowianie z 2 miejscem w STEM Racing Poland !
Piotr Wiśniewski
27 czerwca 2026
Smocze Łodzie ponownie opanują Wartę. Obecnie trwają zgłoszenia.
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Początek Końca Tygodnia 26.06-28.06
Tomasz Krawczyk
26 czerwca 2026
Lekkoatleci przyspieszają
Ryszard Rachlewicz
26 czerwca 2026
Powinno być złoto, skończyło się na 4 miejscu
Ryszard Rachlewicz
26 czerwca 2026
Wzmożone patrole policyjne na wakacje. Uważajcie na drogach
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026