Warta już do przerwy była spokojna o awans

fg

fg

Bezproblemowo do ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu lubuskim awansowali piłkarze trzecioligowej Warty Gorzów, którzy pokonali na wyjeździe występującą w klasie okręgowej Różę Różanki 5:0. Do przerwy było 3:0 po trafieniach Brajana Burzyńskiego w 15, Dominika Siwińskiego w 31 i Pawła Krauza w 40 minucie. W 73 na 4:0 podwyższył Dawid Ufir a w 85 wynik ustalił Marcel Kasprzak:

W pozostałych meczach Budowlani Murzynowo przegrali z Cariną Gubin 0:8, Piast Iłowa uległ Lechii Zielona Góra 1:6, Iskra Małomice pokonała Victorię Szczaniec 4:2, Odra Bytom Odrzański zwyciężyła Ilankę Rzepin 4:3, a GKP Pszczew przegrał z Tęczą Krosno Odrzańskie 1:2. Przypomnijmy, że w meczach rozegranych awansem Promień Żary przegrał z Meprozetem Stare Kurowo 1:3 a Piast Czerwieńsk uległ rezerwom Lechii Zielona Góra 1:4. Losowanie ćwierćfinału odbędzie się w poniedziałek.