0:3 w Gorzowie to najniższy wymiar kary dla Stali

Jednostronny przebieg miało spotkanie Stilon Prosupport Gorzów – Stal Sulęcin w 26. kolejce JAKO IV ligi lubuskiej.

Zajmujący piąte miejsce gorzowianie pokonali zamykających stawkę sulęcinian 3:0. Do przerwy było 1:0 po samobójczym trafieniu Damiana Siudaka, w 58 minucie na 2:0 podwyższył Patryk Nidecki a wynik ustalił w 89 Marcel Snowyda:

W pozostałych dzisiejszych meczach ZAP Syrena Zbąszynek przegrała z Pogonią Świebodzin 0:1, Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie uległa Ilance Rzepin 0:4, Korona Kożuchów pokonała Czarnych Żagań 2:0, Arka Nowa Sól przegrała z Polonią Słubice 1:2, Carina Gubin pokonała Pogoń Skwierzyna 2:1 a Odra Niektów przegrała ze Spójnią Ośno Lubuskie 1:2. Jutro mecz rezerw Lechii Zielona Góra z Meprozetem Stare Kurowo, mecz Czarni Browar Witnica – Piast Iłowa został przełożony na 12 maja a pauzował Dąb Sława Przybyszów.