Dwójka ze Stali Gorzów w półfinałach IMP

Dwójka żużlowców Moich Bermudów Stali Gorzów awansowała do 1/2 finału IMP. To Szymon Woźniak i Rafał Karczmarz.

Woźniak wygrał zakończył się ćwierćfinał w Bydgoszczy. Wychowany na torze w Bydgoszczy zawodnik Stali wywalczył 14 punktów, przegrywając jedynie z swoim drugim wyścigu z Jarosławem Hampelem z Motoru Lublin.

Karczmarz zajął 4 miejsce w turnieju w Łodzi. Gorzowianin zdobył 11 punktów ustępując Piotrowi Pawlickiemu z Unii Leszno (13 pkt.), Norbertowi Kościuchowi z Orła Łódź i Dominikowi Kuberze z Motoru Lublin (obaj po 12 punktów).

Z walki o mistrzostwo Polski seniorów odpadł drugi z zawodników Stali Wiktor Jasiński, który zajął 10 miejsce, choć w bezpośrednim pojedynku był lepszy od swojego klubowego kolegi.