Pewni już od ponad miesiąca awansu do III ligi piłkarze Magnolia Park Stilonu Gorzów pokonali u siebie Pogoń Świebodzin 1:0 i tym samym po raz pierwszy w historii klubu skończyli ligowy sezon z kompletem zwycięstw na własnym stadionie. Zwycięską bramkę zdobył w 66 minucie Łukasz Kopeć:
Stilon pokonał Pogoń, więc u siebie nie oddał punktów nikomu
- Filip Górecki

- Categories: Sport
Powiązane treści
Gorzowska młodzież powalczyła we Wrocławiu
Ryszard Rachlewicz
23 czerwca 2026
Bez niespodzianki we Wrocławiu. Sparta lepsza od Stali
Jakub Lesiński
23 czerwca 2026
Na Staszica ma powstać publiczna toaleta
Elżbieta Kobelak
23 czerwca 2026
Podcinanie gałęzi na ul. Piłsudskiego
Tomasz Krawczyk
23 czerwca 2026
Gorzowska ławeczka 23.06.2026
Tomasz Krawczyk
23 czerwca 2026
Nie kąpcie się w fontannach. To niebezpieczne
Elżbieta Kobelak
23 czerwca 2026
20 medali lekkoatletów GZSN Start
Ryszard Rachlewicz
23 czerwca 2026
Będą zmiany w komunikacji miejskiej?
Elżbieta Kobelak
23 czerwca 2026