Ambicja to za mało gdy brak zawodników

Zespół Maszewski GKM Grudziądz okazał się najlepszy w turnieju Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, który odbył się na stadionie Edwarda Jancarza w Gorzowie Wlkp.

Na drugiej pozycji uplasowali się żużlowcy H.Skrzydlewska Orła Łódź, a startujący w dwuosobowym składzie zawodnicy miejscowej Cash Broker Stali zdobyli 27 punktów i podzielili 3 miejsce z drużyną Metalika Recycling Kolejarz Rawicz. 12 punktów w 6 wyścigach zdobył Oskar Hurysz.

Wyniki:

1. Maszewski GKM Grudziądz – 34 pkt. (Kacper Pludra 11, Wiktor Rafalski 5, Oliwier Kaźmierski 2, Seweryn Orgacki 7, Kacper Łobodziński 9)

2. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 32 pkt. (Jakub Sroka 7, Nikodem Bartoch 8, Aleksander Grygolec 9, Mateusz Dul 8 (1,2,2,1,2)

3-4. Cash Broker Stal Gorzów – 27 pkt. (Mateusz Bartkowiak – n/s, Oskar Hurysz 12, Oskar Paluch 15, Oliwier Ralcewicz – n/s)

3-4. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – 27 pkt. (Błażej Wypior 1, Kacper Kłosok 6, Franciszek Majewski 5, Steven Goret 13, Bartosz Curzytek 2)