Nieskuteczność i sędziowska kontrowersja – Warta tylko z remisem

Piłkarze AstroEnergy Warty Gorzów zremisowali u siebie 1:1 z rezerwami ekstraklasowej Miedzi Legnica w meczu otwierającym drugą serię spotkań III ligi. Goście objęli prowadzenie w 11 minucie po trafieniu Eryka Rajnisza, 4 minuty później wyrównał Karol Gardzielewicz.

Gorzowianie stworzyli sobie po kilka sytuacji w pierwszej i drugiej połowie, ale za każdym razem brakowało choćby trochę lepszego wykończenia. Z kolei w trzeciej minucie doliczonego czasu drugiej połowy do bramki gości trafił Dawid Ufir, ale sędzia odgwizdał spalonego. Poniżej zrzut ekranu z transmisji przeprowadzonej przez oficjalny profil Warty, na którym widać wspomnianą sytuację. Dawid Ufir stoi trzeci od lewej, licząc warciarzy (czerwone koszulki) znajdujących się w polu karnym.