Jeden punkt do szczęścia

fo. AZS AJP

Jednego punktu zabrakło koszykarkom Enei AZS AJP Gorzów Wlkp. by awansować do turnieju finałowego mistrzostw Polski zawodniczek do 15 lat.

W pierwszym meczu rozgrywanego w Żyrardowie półfinału gorzowianki przegrały jednym punktem z Liderem Swarzędz. W drugim spotkaniu uległy ISWJ z Wisły 76:79, a w ostatnim po dogrywce przegrała z gospodyniami turnieju: Trójką Żyrardów 65:74. Pierwsze miejsce, z kompletem zwycięstw, zajęła drużyna Trójki, a o tym który zespół awansuje z drugiej pozycji do finału decydowała tzw. mała tabela bezpośrednich spotkań pozostałych drużyn, bowiem każda z nich miała po jednym zwycięstwie. Niestety, zespół z Wisły okazał się jednym punktem lepszy od gorzowianek i to on zagra o medale mistrzostw Polski.