Stilon walczył i zapracował na 3 punkty

Piątą wygraną w tym sezonie III ligi ma Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów, który pokonał u siebie Pniówka Pawłowice 1:0. Zwycięskiego gola zdobył w 41 minucie Emil Drozdowicz, po udanej akcji prawą stroną w wykonaniu Łukasza Kopcia. W pierwszej połowie optyczną przewagę miał jednak Pniówek, choć nie przekładało się to na nadmierne zagrożenie bramki Kacpra Rosy.

Druga połowa należała do Stilonu, który po sytuacjach Drozdowicza a zwłaszcza będącego sam na sam z bramkarzem gości Olafa Nowaka mógł zdobyć drugiego gola. Ta druga sytuacja, już w doliczonym czasie, mogła gorzowian sporo kosztować, bo w ostatniej akcji meczu wyśmienitej sytuacji dla gości nie wykorzystał Dawid Hanzel.

Spory udział w wygranej miał również Filip Karoń, który na środku defensywy grał niemal bezbłędnie: