Mistrzynie horrorów pokonały mistrzynie Polski!

Koszykarki PolskiejStrefyInwestycji Enei Gorzów wciąż mają komplet zwycięstw w Energa Basket Lidze Kobiet, po tym jak dziś pokonały u siebie BC Polkowice 72:69. Gorzowianki przegrywały przez zdecydowaną większosc spotkania, w pewnym momencie nawet różnicą 18. punktów.

Jednak końcówce drugiej oraz w trzeciej kwarcie odrobiły sporą częśc strat a w czwartej wyszły na prowadzenie. Ostatnie 7 minut to był festiwal niecelnych rzutów i dobrej gry defensywnej. W ostatniej minucie gorzowianki przechyliły szalę na swoją korzyść. Mówi trener akademiczek, Dariusz Maciejewski: