Jeden rzut do szczęścia

Jednego trafienia zabrakło koszykarzom EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów Wlkp., by doprowadzić do dogrywki w meczu II ligi z Basket Club Obrą Kościan.

Niestety, na 0,6 sekundy przed zakończeniem spotkania Tom Benk trafił tylko jeden z dwóch rzutów wolnych i ze zwycięstwa 73:72 cieszyli się goście prowadzeni przez trenera Szymona Pietraszka:

– Graliśmy dobrze w pierwszych dwóch kwartach, ale w trzeciej roztrwoniliśmy przewagę – mówił po meczu szkoleniowiec gospodarzy Andrzej Stefanowicz:

– Ta porażka bardzo nas boli, ale to już historia, a przed nami kolejne mecze – powiedział kapitan Kangoo Basket Konrad Jelski:

EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów Wlkp. – B.C. Obra Kościan (72:73 (22:11, 12:18, 17:25, 21:19)

EIG CEZIB Kangoo Basket: Tomasz Cieślak 0, Bartosz Zawadzki 3, Michał Jercha 0, Marek Mańkowski 3, Konrad Jelski 14, Paweł Wróbel 7, Bartosz Dreczkowski 0, Tom Benk 18, Norbert Grzegorczyk 20, Marcin Jachimowski 7.