Stal wypuściła punkt z wiceliderem

Dwa punkty meczowe zdobyli piłkarze ręczni Budnex Stali Gorzów w 8. kolejce Ligi Centralnej. W podstawowym czasie meczu z AZS AWF Biała Podlaska był remis 26:26, karne lepiej od wicelidera rozgrywek egzekwowali gorzowianie, wygrywając 3:1.

Do przerwy była otwarta ofensywna gra z obu stron i wynik 16:14. W drugiej połowie gorzowian sporo kosztowały dwa momenty przestojów, w których najpierw goście wyszli na prowadzenie a potem w końcówce odrobili dwubramkową stratę. Ostatnią bramkę Stal rzuciła w 54 minucie, prowadziła 26:24, ale potem była bezradna w ataku a w bramce dwoił się i troił Cezary Marciniak.

Z kolei w rzutach karnych bohaterem był Krzysztof Nowicki: obronił dwa karne a trzeciego zawodnik gości rzucił w poprzeczkę.