Wysokie zwycięstwo gorzowskich floorbalistów

W meczu 5 kolejki spotkań Ekstraligi Unihokeja Mężczyzn zespół I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. pokonał we własnej hali TLU Kala-Izolacje Toruń 12:2.

Początek spotkania nie wskazywał na pewne i wysokie zwycięstwo gospodarzy, którzy pierwszą bramkę zdobyli dopiero pod koniec pierwszej tercji. Już w 26 sekundzie drugiej części gry rywale wyrównali. Jak się jednak okazało na kolejnego gola zespół z Torunia musiał czekać aż do 57 minuty. W drugiej tercji miejscowy aż 6 razy pokonali bramkarza rywali i grając bez presji w ostatniej części pojedynku dopełnili formalności.

Wysoka porażka była niemiłym zaskoczeniem dla trenera toruńskiej drużyny Przemysława Popławskiego:

I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. – TLU Kala-Izolacje Toruń  12:2 (1:0, 6:1, 5:1)

Bramki dla gorzowskiej drużyny zdobywali: Maksym Helman 4 (23′, 25′, 35′, 45′), Michał Kozubal 2 (16′, 37′), Miron Łata 2 (32′, 60′), Damian Domański 2 (41′, 45′), Wojciech Kaczmarek 1 (34′), Filip Bochno 1 (55′).