Zwycięstwo okupione nerwami

Drugie zwycięstwo w rozgrywkach Ekstraligi Unihokeja odnieśli zawodnicy I LO UKS Floorball z Gorzowa Wlkp. pokonując we własnej hali AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź 8:7.

Gospodarze znakomicie rozpoczęli pojedynek i już po pierwszej tercji prowadzili 5:1. W drugiej utrzymali 4 bramkową przewagę. Kiedy w trzeciej części gry miejscowi wykorzystali dwie minuty kary jednego z przeciwników i za sprawą strzału Damiana Domańskiego, na 3 minuty przed końcem spotkania prowadzili 8:4 wydawało się, że spokojnie zainkasują 3 punkty. Tymczasem łodzianie zdołali jeszcze zdobyć trzy bramki.

Najlepszym zawodnikiem gorzowskiej drużyny był jej kapitan Mateusz Popiołkowski:

I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.  – AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź 8:7 (5:1, 2:2, 1:4)