Kaszubi za mocni na Stal

W kolejnym meczu Ligi Centralnej szczypiorniści Budnex Stali Gorzów Wlkp. przegrali we własnej hali z KPR Autoinwest Żukowo

Przed spotkaniem gorzowski zespół zajmował wyższą pozycję w tabeli, ale miał tylko 2 punkty więcej od rywali. Już to wskazywało, że siły obu drużyn są wyrównane. Niestety, gorzowski zespół już w pierwszej połowie miał spore problemy z pokonaniem skutecznej obrony gości. W efekcie już w 14 min. przyjezdni prowadzili już 7:3, a po 18 minutach gry ich przewaga wzrosła do 5 bramek (10:5).

W drugiej połowie gospodarze nadal razili małą skutecznością trafiając, bo tak to należy określić, w bramkarza gości Bartłomieja Żurawskiego. Co prawda w gorzowskiej bramce świetnie spisywał się Cezary Marciniak, ale nie był w stanie obronić wszystkich rzutów skierowanych w stronę jego bramki i stalowcom nie udawało się niwelować przewagi rywali, którzy zasłużenie zdobyli w Gorzowie Wlkp. 3 punkty.

Wygraliśmy ten mecz bardzo dobrą obroną, powiedział po spotkaniu trener gości Mariusz Czaja:

Budnex Stal Gorzów Wlkp. KPR Autoinwest Żukowo (11:15)