Pięć pługopiaskarek i praca 34 osób – tak w tej chwili wygląda sytuacja na gorzowskich i okołogorzowskich drogach, jeśli chodzi o posypywanie nawierzchni dróg i zabezpieczanie ich przed zamarzaniem. Jak raportuje lubuski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, wiatr mamy słaby, ale zaczynają się opady śniegu, które mają się utrzymać przez cały dzień. W rejonie Gorzowa nawierzchnie dróg są czarne i mokre. Błoto pośniegowe zaczyna się dopiero w okolicach Słubic. Pojawiające się opady spowodują pogorszenie warunków jazdy. Uważajcie.
Uwaga na drogach, zaczyna śnieżyć
- Anna Ćwiertniak

- Categories: Wiadomości
Powiązane treści
Rejestracja w szpitalu w Gorzowie w nowym miejscu
Magdalena Pawłowska
22 czerwca 2026
Stal Gorzów ma nowego Dyrektora Zarządzającego
Tomasz Krawczyk
22 czerwca 2026
Uważaj w lasach! Leśniczy na bieżąco monitorują sytuację pożarową
Magdalena Pawłowska
22 czerwca 2026
W Gorzowie drzewo spadło na auto i tory
Redakcja Radia Gorzów
21 czerwca 2026
Jack Holder z poważną kontuzją. Bednar uskarża się na ból barku
Redakcja Radia Gorzów
21 czerwca 2026
Nadwarciańska Dycha przebiegła przez Gorzów
Redakcja Radia Gorzów
21 czerwca 2026
Dwie stolice, jeden wyścig. GraveLove Derby Lubuskie
Magdalena Pawłowska
20 czerwca 2026
Od poniedziałku prace na ul. Korsaka
Marcin Sasim
19 czerwca 2026