Piłkarze ręczni Budnex Stali Gorzów wrócili dziś do treningów po przerwie świąteczno-noworocznej. Przed rozpoczynającą się 28 stycznia rundą rewanżową Ligi Centralne gorzowianie rozegrają kilka gier kontrolnych. O szczegółach trener Stali, Oskar Serpina:
Stal rozegra dwa turnieje przed rundą rewanżową
- Filip Górecki

- Categories: Sport
Powiązane treści
Bez niespodzianki we Wrocławiu. Sparta lepsza od Stali
Jakub Lesiński
23 czerwca 2026
Na Staszica ma powstać publiczna toaleta
Elżbieta Kobelak
23 czerwca 2026
Podcinanie gałęzi na ul. Piłsudskiego
Tomasz Krawczyk
23 czerwca 2026
Gorzowska ławeczka 23.06.2026
Tomasz Krawczyk
23 czerwca 2026
Nie kąpcie się w fontannach. To niebezpieczne
Elżbieta Kobelak
23 czerwca 2026
20 medali lekkoatletów GZSN Start
Ryszard Rachlewicz
23 czerwca 2026
Będą zmiany w komunikacji miejskiej?
Elżbieta Kobelak
23 czerwca 2026
Koszykarki SP 13 najlepsze w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Ryszard Rachlewicz
23 czerwca 2026