Unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów pokonali na wyjeździe Absolwenta Siedlec 7:3 w zaległym meczu ekstraligi. Gorzowianie po pierwszej tercji przegrywali z beniaminkiem rozgrywek 2:3 a trener Maciej Helman przyznaje, że ostatni zespół w tabeli mocno postawił się jego drużynie:
Zaległości odrobione za trzy: gorzowscy unihokeiści wygrali u beniaminka
- Filip Górecki

- Categories: Sport
Powiązane treści
Dachowanie w Wojcieszycach
Krzysztof Matusiak
28 czerwca 2026
Górczyn, Dolinki i okolice znów były bez wody
Krzysztof Matusiak
28 czerwca 2026
Święto ludzi samorządu w Lubiszynie
Krzysztof Matusiak
28 czerwca 2026
Słowianka ze specjalną, wakacyjną ofertą
Elżbieta Kobelak
28 czerwca 2026
Kolejni pijani kierowcy zatrzymani w regionie
Krzysztof Matusiak
28 czerwca 2026
Pusto na ulicach. W jaki spsób mieszkańcy radzą sobie z upałami?
Redakcja Radia Gorzów
28 czerwca 2026
Jeden samochód spłonął, a drugi uderzył o drzewo - dwa zdarzenia drogowe poza Gorzowem
Piotr Wiśniewski
27 czerwca 2026
Będzie gorąco na "Jancarzu". Dosłownie i w przeności
Ryszard Rachlewicz
27 czerwca 2026