Stilon prowadził 2:0, a potem stracił 5 bramek!

Jedenastą porażkę w tym sezonie III ligi ponieśli piłkarze Agencji Inwestycynej Stilonu.

Gorzowianie ulegli u siebie Stali Brzeg 2:5, choć prowadzili 2:0 po bramkach Łukasza Kopcia w 26 minucie z rzutu karnego i Wojciecha Kurlapskiego w 37. Oba gole padły po okresie zdecydowanej przewagi Stali, która w pierwszych dwudziestu minutach oddała kilka strzałów na gorzowską bramkę. Na losy meczu spory wpływ miały jednak wydarzenia z ostatnich dwóch minut pierwszej połowy. Najpierw z niepozornej akcji kontaktowego gola zdobył Dominik Bronisławski, a tuż po wznowieniu wyśmienitej sytuacji nie wykorzystał Emil Drozdowicz, który przestrzelił z bardzo bliskiej odległości. Kolejną chwilę później goście dorpwoadzili do wyrównania po trafieniu Damiana Celucha.

W 51. minucie pięknym uderzeniem zza szesnastki w samo „okienko” popisał się Jakub Czajkowski a 3 minuty później arbiter podyktował rzut karny dla Stali, który wykorzystał Bronisławski. Stilonowców ostatecznie dobił w 90 minucie Iworyjczyk Herve Amani.