W juniorach Stilon też pokonał Lechię

Piłkarze Stilonu Gorzów pokonali u siebie Lechię Zielona Góra 3:2 w meczu 8. kolejki Makroregionalnej Ligi Juniorów. Gorzowianie prowadzili od 5. minuty po strzale Jakuba Waszaka. W 67 minucie wyrównał Maciej Pawelec w dość kontrowersyjnej sytuacji – gorzowianie bowiem reklamowali, że piłka nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej.

W 79 Lechia prowadziła po strzale Eryka Grzeszyńskiego a w 85 do wyrównania doprowadził Nikodem Latusek. I gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, to w 5 minucie doliczonego czasu zwycięskiego gola dla Stilonu bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Kajetan Wachowicz. Syn byłego piłkarza kilku ekstraklasowych klubów Marcina Wachowicza huknął z około 20 metrów w samo „okienko”: