Wchodzi Kasprzak i daje Warcie półfinał

Czwartoligowa Odra Bytom Odrzański przegrała u siebie z grającą ligę wyżej Wartą Gorzów Wielkopolski 2-3 w ćwierćfinale lubuskiego Pucharu Polski.
Dwie bramki dla gorzowian zdobył Marcel Kasprzak, który najpierw dał gola na remis 2-2, a w dogrywce ustalił wynik meczu.

Do przerwy mieliśmy remis 1-1. Najpierw trafił dla Odry Dawid Cieśla, który wykorzystał podanie z autu Kamila Chałupki. Tzw. gola do szatni zdobył Dawid Ufir.

Po zmianie stron nadal mieliśmy, ciekawe i ofensywne widowisko. W 66 minucie z rzutu karnego Odrę na prowadzenie wyprowadził Bartosz Skiba, ale w 79 ponownie mieliśmy remis. Strzelił płaskim strzałem zza pola karnego Marcel Kasprzak, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku.

Ten sam zawodnik w 100 minucie, po samodzielnej akcji, dał prowadzenie Warcie, którego już gorzowianie, mimo naporu Odry, nie oddali.