Lider lepszy od Stilonu w Gorzowie

III-ligowi piłkarze Agencji Inwestycyjnej Stilonu Gorzów przegrali na własnym boisku z Polonią Bytom 0:3 (0:2). Ekipa ze Śląska jest liderem rozgrywek 3 grupy.

Spotkanie cieszyło się rekordowym w ostatnich latach zainteresowaniem: na stadionie pojawiło się około 2 tys. kibiców w tym 500 przyjezdnych.

Obie bramki goście zdobyli w pierwszej połowie. Wynik spotkania otworzył Krzysztof Ropski w 14 min, a długo później, bo w 17 min trafił Patryk Stefański.

W 60 min sędzia na chwilę przerwał mecz, ponieważ z sektora gości w okolice murawy poleciały race.

W 65 min Emil Drozdowicz nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił bramkarz Polonii.

Wynik spotkania ustalił w 82 Konrad Andrzejczak, który trafił będąc sam na sam z golkiperem Stilonu.