Polska czwórka bez sterniczki złożona z wioślarek AZS AWF Gorzów ukończyła mistrzostwa Europy w Słoweńskim Bled na 7. miejscu. Olga Michałkiewicz, Katarzyna Boruch, Weronika Kaźmierczak i Zuzanna Lesner okazały się dziś w finale B minimalnie lepsze od osady z Francji.
Reprezentacyjne gorzowianki siódme w Europie
- Filip Górecki

fot. Julia Kowacic/PZTW
- Categories: Sport
Powiązane treści
Spotkanie z posłem Adrianem Zandbergiem
Krzysztof Matusiak
21 czerwca 2026
Trzecie złoto Głazunowa
Ryszard Rachlewicz
21 czerwca 2026
Upał nie zatrzymał biegaczy
Ryszard Rachlewicz
21 czerwca 2026
W Gorzowie drzewo spadło na auto i tory
Redakcja Radia Gorzów
21 czerwca 2026
Mieszkańcy przeszli przez Gorzów w Marszu dla Życia i Rodziny
Krzysztof Matusiak
21 czerwca 2026
Deszcz i burze – alert 2 stopnia
Marcin Sasim
21 czerwca 2026
Jack Holder z poważną kontuzją. Bednar uskarża się na ból barku
Redakcja Radia Gorzów
21 czerwca 2026
Nadwarciańska Dycha przebiegła przez Gorzów
Redakcja Radia Gorzów
21 czerwca 2026