Ze srebrnym medalem wrócił Łukasz Żok z Drużynowych Mistrzostw Europy w lekkoatletyce. Zawody rozgrywano w ramach Igrzysk Europejskich, gdzie zawodnik ALKS AJP Gorzów wraz ze sztafetą 4×100 metrów zajął 7. miejsce. Żok mówi, że występ w Chorzowie potwierdził jego rosnącą dyspozycję a to wyjątkowo ważne, bowiem w lipcu czekają go najważniejsze starty w sezonie:
Na Igrzyskach Europejskich Łukasz Żok potwierdził dobrą dyspozycję
- Filip Górecki

fot. ALKS AJP Gorzów
- Categories: Sport
Powiązane treści
Smocze Łodzie ponownie opanują Wartę. Obecnie trwają zgłoszenia.
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Początek Końca Tygodnia 26.06-28.06
Tomasz Krawczyk
26 czerwca 2026
Lekkoatleci przyspieszają
Ryszard Rachlewicz
26 czerwca 2026
Powinno być złoto, skończyło się na 4 miejscu
Ryszard Rachlewicz
26 czerwca 2026
Wzmożone patrole policyjne na wakacje. Uważajcie na drogach
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Modelki poszukiwane. Natalia Ślizowska zaprasza na casting
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Aktorzy przenoszą się do ogrodu. Jutro startuje Scena Letnia
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Gorzowska ławeczka 26.06.2026
Piotr Wiśniewski
26 czerwca 2026