Trzecioligowcy grali w Bytomiu Odrzańskim: Odra wygrała ze Stilonem

W sparingowym meczu trzecioligowych drużyn piłkarskich w Bytomiu Odrzańskim – beniaminek Odra pokonał Agencję Inwestycyjną Stilon Gorzów 3:1. W 34 minucie prowadzenie dla gospodarzy zdobył z rzutu wolnego Miłosz Jóźwiak, a na kolejne bramki kibice musieli poczekać do 82 minuty, gdy na 2:0 dla gospodarzy trafił Damian Koppenhagen. W 89 minucie trzeciego gola dla Odry zdobył Azimov, a wynik meczu w 90 minucie z rzutu karnego ustalił Maksymilian Trepczyński. Z postawy zespołu beniaminka zadowoleni byli prezes i trener Odry:

Zespół Stilonu Gorzów przyjechał do Bytomia Odrzańskiego w osłabionym składzie bez najlepszego strzelca Emila Drozdowicza. A jak oceniają premierowy sparing przed ligowym startem trener i piłkarze gorzowskiego klubu: