Koszykarze EiG CEZiB Kangoo Basket Gorzów pokonali u siebie Sudety Jelenia Góra 77:70 na inaugurację drugoligowego sezonu. Gorzowianie świetnie weszli mecz, bowiem pierwszą kwartę wygrali 27:15. Później mieli więcej problemów z obroną gości, ale przewagi nie roztrwonili:
Świetny początek „kangurów” kapitałem do wygranej
- Filip Górecki

- Categories: Sport
Powiązane treści
Ruszyła rekrutacja do I LO dla dorosłych
Piotr Wiśniewski
27 czerwca 2026
Dziś Wartownia otwiera się na najmłodszych. Wystąpi Przemek The Best Games
Krzysztof Matusiak
27 czerwca 2026
Gorzowianie z 2 miejscem w STEM Racing Poland !
Piotr Wiśniewski
27 czerwca 2026
Smocze Łodzie ponownie opanują Wartę. Obecnie trwają zgłoszenia.
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Początek Końca Tygodnia 26.06-28.06
Tomasz Krawczyk
26 czerwca 2026
Lekkoatleci przyspieszają
Ryszard Rachlewicz
26 czerwca 2026
Powinno być złoto, skończyło się na 4 miejscu
Ryszard Rachlewicz
26 czerwca 2026
Wzmożone patrole policyjne na wakacje. Uważajcie na drogach
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026