Spora grupa zawodników Startu Gorzów wystąpiła w finale paralekkoatletycznego Grand Prix. Do Sieradza nie pojechali jednak czołowi reprezentanci Polski z gorzowskiego klubu. O tym występie i o mistrzostwach Polski w pięcioboju, które odbędą się w Gorzowie mówi trener i prezes Startu, Zbigniew Lewkowicz:
Było Grand Prix, będą jeszcze mistrzostwa
- Filip Górecki

fot. Bartłomiej Nowosielski
- Categories: Sport
Powiązane treści
Będzie gorąco na "Jancarzu". Dosłownie i w przeności
Ryszard Rachlewicz
27 czerwca 2026
Kończymy tydzień
Marcin Sasim
27 czerwca 2026
Najstarszy tramwaj znów na torach
Elżbieta Kobelak
27 czerwca 2026
Nie będzie kolejnego szkolnego gabinetu stomatologicznego
Tomasz Krawczyk
27 czerwca 2026
Ruszyła rekrutacja do I LO dla dorosłych
Piotr Wiśniewski
27 czerwca 2026
Dziś Wartownia otwiera się na najmłodszych. Wystąpi Przemek The Best Games
Krzysztof Matusiak
27 czerwca 2026
Co dalej z uchwałą krajobrazową?
Marcin Sasim
27 czerwca 2026
Gorzowianie z 2 miejscem w STEM Racing Poland!
Piotr Wiśniewski
27 czerwca 2026