Michelsen najlepszy w Landshut. Lubuscy zawodnicy skończyli na rundzie zasadniczej

Mikkel Michelsen wygrał żużlowe Grand Prix Niemiec. Drugi w Landshut był Bartosz Zmarzlik, a podium uzupełnił Australijczyk Jack Holder. Czwarty w finale był Dominik Kubera.

Żaden z zawodników lubuskich klubów nie zdołał awansować do półfinału. Po 8 punktów zdobyli Szymon Woźniak oraz Martin Vaculik z ebut.pl Stali Gorzów. Po trzech startach bez zdobyczy punktowej z rywalizacji wycofał się Jan Kvech. Portal sportowefakty.wp.pl podał, że Czech jeżdżący w barwach NovyHotel Falubazu odczuwa skutki upadku w piątkowym meczu zielonogórzan w Lublinie (ból ręki).

Grand Prix w Landshut (wyniki: po-bandzie.com.pl)