Zwycięstwo wymknęło się w końcówce

Warta Gorzów

Piłkarze gorzowskiej Warty rozegrali dzisiaj pierwszy barażowy mecz o miejsce w Centrlanej Lidze Juniorów w kategorii U-15. Grający na własnym boisku gorzowianie zremisowali z Rekordem Bielsko Biała 1:1.

Gorzowianie w pierwszej połowie przeważali i w 20 minucie objęli prowadzenie po strzale Oskara Kosowskiego. Druga połowa przez większość czasu była dość wyrównana z sytuacjami z obu stron. W końcówce Rekord mocniej zaatakował i w 78 minucie mógł wyrównać, jednak obrońca Warty wybił piłkę z linii bramkowej. W doliczonym czasie bielszczanie dopięli swego i praktycznie w ostatniej akcji meczu doprowadzili do wyrównania.

Zawiedziony stratą gola tuż przed końcem meczu był zdobywca bramki dla Warty Oskar Kosowski.