Nieskuteczny Stilon uległ Ślęzie. Warta wygrała w Zabrzu

Piłkarze CFB Stilonu Gorzów przegrali u siebie ze Ślęzą Wrocław 2:4 w 14. kolejce 3 grupy Betclic 3 ligi.

Do przerwy gorzowianie przegrywali 0:3 po golach Jakuba Jabłońskiego w 14, Mikołaja Wawrzyniaka w 28 i Brazylijczyka Gabriela Dornellasa w 45 minucie. Gdy padł trzeci gol dla Ślęzy to wrocławianie grali już od dziesięciu minut w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Pawła Wojciechowskiego.

W drugiej połowie Stilon przeważał zdecydowanie, ale jedynym efektem był gol Danyła Demjanienki w 57 minucie a na dodatek po jednej z nielicznych kontr Kamil Olek strzelił czwartego gola dla gości. W ostatniej akcji meczu rozmiary porażki Stilonu zmniejszył Sebastian Olszewski:

Drugi z gorzowskich zespołów, AstroEnergy Warta wygrała w Zabrzu z rezerwami Górnika 1:0 po golu Bartłomieja Gajdy.