Olga na co dzień studiuje Filologię Angielską na AJP i pracuje za barem w gorzowskim kinie. Właśnie zaczęła praktyki w szkole podstawowej i próbuje zobaczyć jak to jest być nauczycielką – nie jest łatwo – twierdzi Olga. Czy będzie nauczycielką? Trudno powiedzieć ale jak twierdzi ona sama to jest już jakaś opcja. W wolnym czasie Olga uwielbia jeździć na koncerty i to jest jej ogromna pasja. Ta pogodna gorzowianka macha do WAS za baru, poznajcie Olgę:
Gorzowska ławeczka 4.11
- Piotr Wiśniewski

Fot. RG
- Categories: Gorzowska ławeczka
Powiązane treści
Kończymy tydzień
Marcin Sasim
27 czerwca 2026
Najstarszy tramwaj znów na torach
Elżbieta Kobelak
27 czerwca 2026
Nie będzie kolejnego szkolnego gabinetu stomatologicznego
Tomasz Krawczyk
27 czerwca 2026
Ruszyła rekrutacja do I LO dla dorosłych
Piotr Wiśniewski
27 czerwca 2026
Dziś Wartownia otwiera się na najmłodszych. Wystąpi Przemek The Best Games
Krzysztof Matusiak
27 czerwca 2026
Co dalej z uchwałą krajobrazową?
Marcin Sasim
27 czerwca 2026
Gorzowianie z 2 miejscem w STEM Racing Poland!
Piotr Wiśniewski
27 czerwca 2026
Smocze Łodzie ponownie opanują Wartę. Obecnie trwają zgłoszenia.
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026