Pani Małgorzata robi codziennie zakupy w sklepie na gorzowskim Kwadracie. Spotkaliśmy ją po zakupach. Lubi swoje miejsce czyli gorzowski Kwadrat – mówi, że dużo tu się zmieniło na lepsze !!! Przed emeryturą nasza rozmówczyni była pielęgniarką w gorzowskim szpitalu psychiatrycznym. To była ciekawa ale tez i ciężka praca. Najlepiej Pani Małgorzata wspomina kontakt, relacje z pacjentami i ich historie. Poznajcie gorzowiankę z krwi i kości:
Gorzowska ławeczka 3.12
- Piotr Wiśniewski

Fot. RG
- Categories: Gorzowska ławeczka
Powiązane treści
Smocze Łodzie ponownie opanują Wartę. Obecnie trwają zgłoszenia.
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Początek Końca Tygodnia 26.06-28.06
Tomasz Krawczyk
26 czerwca 2026
Lekkoatleci przyspieszają
Ryszard Rachlewicz
26 czerwca 2026
Powinno być złoto, skończyło się na 4 miejscu
Ryszard Rachlewicz
26 czerwca 2026
Wzmożone patrole policyjne na wakacje. Uważajcie na drogach
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Modelki poszukiwane. Natalia Ślizowska zaprasza na casting
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Aktorzy przenoszą się do ogrodu. Jutro startuje Scena Letnia
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Gorzowska ławeczka 26.06.2026
Piotr Wiśniewski
26 czerwca 2026