Pan Michał jest nauczycielem w gorzowskim Plastyku. Uczy projektowania graficznego i kocha to co robi. Ważne dla naszego rozmówcy są relacje z uczniem. Sposób na dobre relacje z uczniem? Być dobrym dla ucznia i wyrozumiałym. Pan Michał jest absolwentem gorzowskiego Liceum Plastycznego i skończył ASP w Poznaniu. Wcześniej robił tatuaże zajmuje się również tworzeniem murali i graffiti. Graffiti na SP nr 13 na ścianie pochłaniającej hałas jest jego dziełem. Marzenie życia – mieć spokój – nieosiągalne… Poznajcie mega pozytywnie nastawionego do życia nauczyciela z Liceum Plastycznego:
Gorzowska ławeczka 12.12
- Piotr Wiśniewski

Fot. RG
- Categories: Gorzowska ławeczka
Powiązane treści
Gorzowianie z 2 miejscem w STEM Racing Poland !
Piotr Wiśniewski
27 czerwca 2026
Smocze Łodzie ponownie opanują Wartę. Obecnie trwają zgłoszenia.
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Początek Końca Tygodnia 26.06-28.06
Tomasz Krawczyk
26 czerwca 2026
Lekkoatleci przyspieszają
Ryszard Rachlewicz
26 czerwca 2026
Powinno być złoto, skończyło się na 4 miejscu
Ryszard Rachlewicz
26 czerwca 2026
Wzmożone patrole policyjne na wakacje. Uważajcie na drogach
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Modelki poszukiwane. Natalia Ślizowska zaprasza na casting
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Aktorzy przenoszą się do ogrodu. Jutro startuje Scena Letnia
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026