Pan Stefan mieszka na osiedlu Piaski. Uwielbia spacery i łowić ryby ale je wypuszcza taki z niego ekolog. Kiedyś pracował w gorzowskich Zakładach Mięsnych i rozwoził mięso po całej Polsce. Jest na emeryturze ale chętnie by wrócił do zawodu kierowcy. Jest samotny i ta samotność bardzo mu doskwiera. Czasami jednak się uśmiechnie:
Gorzowska ławeczka 19.12
- Piotr Wiśniewski

Fot. RG
- Categories: Gorzowska ławeczka
Powiązane treści
Gorzowianie z 2 miejscem w STEM Racing Poland !
Piotr Wiśniewski
27 czerwca 2026
Smocze Łodzie ponownie opanują Wartę. Obecnie trwają zgłoszenia.
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Początek Końca Tygodnia 26.06-28.06
Tomasz Krawczyk
26 czerwca 2026
Lekkoatleci przyspieszają
Ryszard Rachlewicz
26 czerwca 2026
Powinno być złoto, skończyło się na 4 miejscu
Ryszard Rachlewicz
26 czerwca 2026
Wzmożone patrole policyjne na wakacje. Uważajcie na drogach
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Modelki poszukiwane. Natalia Ślizowska zaprasza na casting
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Aktorzy przenoszą się do ogrodu. Jutro startuje Scena Letnia
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026