Czym są Pożeracze Smutku? Co wśród nich robi nosorożec gorzowski czyli Stefania? I jak w to wszytko wpisuje się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy? Odpowiedzi na te pytania szukał Tomek Krawczyk rozmawiając z Agnieszką Żelazną, nauczycielką ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Gorzowie.
Pluszowa Stefania wśród Pożeraczy Smutków
- Tomasz Krawczyk

- Categories: Popołudniówka Radia Gorzów
Powiązane treści
MVP SuperPucharu Polski pozostaje w Gorzowie Wlkp.
Ryszard Rachlewicz
23 czerwca 2026
dr Tomasz Grzechnik, kierownik Oddziału Chirurgii i Urologii Dziecięcej Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie
Marcin Sasim
23 czerwca 2026
Kask chroni. Apel gorzowskiego lekarza
Marcin Sasim
23 czerwca 2026
Jaki będzie tegoroczny sezon w lubuskiej turystyce? W zeszłym roku były spadki
Marcin Sasim
23 czerwca 2026
Gorzowskie podium na "Jancarzu"
Ryszard Rachlewicz
22 czerwca 2026
Ostatnia prosta: żużel, kajaki i Gorzowska Dycha
Ryszard Rachlewicz
22 czerwca 2026
Rejestracja w szpitalu w Gorzowie w nowym miejscu
Magdalena Pawłowska
22 czerwca 2026
Dwa kąpieliska w Lubuskiem już sprawdzone przez sanepid
Magdalena Pawłowska
22 czerwca 2026