Pani Elżbieta jest emerytką ale dorabia sobie w Gorzowskim Związku Sportu Niepełnosprawnych START. Kiedyś była pielęgniarką ale po przygodzie z tym zawodem zrobiła kursy i teraz zajmuje się w klubie księgowością. Kocha środowisko osób niepełnosprawnych. Dużo dla nich robi. Po siedemdziesiątce nauczyła się pływać jest bardzo aktywną gorzowianką. Posłuchajcie z nami wulkanu energii.
Gorzowska ławeczka 20.10.2025
- Piotr Wiśniewski

Fot. RG
- Categories: Gorzowska ławeczka
- Tags: WAŻNE GORZÓW
Powiązane treści
Smocze Łodzie ponownie opanują Wartę. Obecnie trwają zgłoszenia.
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Wzmożone patrole policyjne na wakacje. Uważajcie na drogach
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Modelki poszukiwane. Natalia Ślizowska zaprasza na casting
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Aktorzy przenoszą się do ogrodu. Jutro startuje Scena Letnia
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Gorzowska ławeczka 26.06.2026
Piotr Wiśniewski
26 czerwca 2026
Fizycy medyczni z całej Polski zjechali do Gorzowa
Magdalena Pawłowska
25 czerwca 2026
Fala upałów zmienia weekendowe plany koncertowe
Krzysztof Matusiak
25 czerwca 2026
Instalacja elektryczna mogła być przyczyną pożaru w DPS-ie
Magdalena Pawłowska
25 czerwca 2026